Топ продаж
-50%

Набір творчий, Художній набір для дитячої творчості (150 предметів), Дитячий набір для малювання у валізці, UTI
2 712 ₴
1 356 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1769264
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір творчий, Художній набір для дитячої творчості (150 предметів), Дитячий набір для малювання у валізці, UTI
Дитячий набір для малювання на 150 предметів у дерев'яній валізі
Малювання позитивно впливає на психіку дитини, розвиває моторику, посидючість, фантазію, художнє мислення, відриває від ґаджетів та інтернету. Художній набір 65 предметів — чудовий подарунок для кожної творчої дитини!

Переваги:
- Різноманіття приладдя, що є в наборі
- Практична та міцна валізка для безпечного зберігання й переміщення
- Комірки набору ергономічні — групи предметів розділені на секції
- Істотна економія під час купівлі набору, порівнюючи з придбанням товарів окремо
- Привчає до акуратності та дисципліни
- Покращує дрібну моторику рук
- Тренує уважність
- Розвиває мовлення через тренування дрібної моторики

Комплектація
- 12 акварельних фарб
- 36 фломастерів
- 24 кольорові олівці
- 24 крейди для олійної пастелі
- 24 воскової олівці для малювання
- 1 канцелярський клей
- 1 клей ПВА
- Ножиці
- 20 канцелярських скріпок
- Степлер
- Гумка
- Точило
- Пензлик
- Лінійка

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1125 г |
| Вид творчості | Малювання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр | 4.5 см |
| Довжина | 37 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Кейс |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 151750-Q1 |
| Тип призначення | Набір творчий, Художній набір для дитячої творчості (150 предметів), Дитячий набір для малювання у валізці, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 356 ₴










