Топ продаж
-50%

Вимірювачі товщини лакофарбового покриття, Прилад для вимірювання товщини гальванічного покриття, Портативний товщиномір, UTI
4 720 ₴
2 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2602335
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вимірювачі товщини лакофарбового покриття, Прилад для вимірювання товщини гальванічного покриття, Портативний товщиномір, UTI
високоякісний товщиномір лакофарбового покриття, призначений для вимірювання товщини фарби в діапазоні до 1500 мкм (1,5 мм), як на магнітних металах (примір: залізо Fe. сталь) так і на немагнітних металів (алюміній, мідь, NFe).
Особливість тестера в можливості детектування наявності оцинковки (Zn).
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ YNB-111:
- Типи металів: магнітні (Fe), немагнітні (NFe), детектування оцинкування (Fe/NFe+Zn)
- Режими вимірювання: Одиничні вимірювання/вседи вимірювання
- Діапазон вимірювання товщини: от 0 до 1500 мкм
- Роздільна здатність: 0,0001 мм (0,1 мкм) до 100 мкм, 0,001 мм (1 мкм) понад 100 мкм.
- Похибка: ± 1 мкм + 3%, до 150 мкм, ± 5 мкм, понад 150 мкм
- Мінімальний діаметр підкладки: 11 мм
- Мінімальна товщина підкладки: 0,5 мм
- Функція утримання результатів вимірювання: є
- Вибір одиниць вимірювання: мкм/мм/mils
- Автовимкнення: є, 2 хв, заощаджує заряд батарей
- Живлення: 2 шт. х 1,5 В, тип "АААА"
- Габарити/маса: 89 мм х 35 мм х 25 мм/69 грамів.
комплектація:
- Товщиномір автомобільний YNB-111 - 1 шт.
- Комплект калібрувальних плівок (53 мкм, 103 мкм, 267 мкм, 498 мкм, 1008 мкм, 1495 мкм) - 1 комплект.
- Калібрувальні пластини (залізо/алюміній) - 1 комплект.
- М'який чохол для зберігання - 1 шт.
- Керівництво користувача — 1 екз.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunombo |
| Автоматичне відключення | 30 сек |
| Вага | 69 г |
| Час вимірювання | 0.5 сек |
| Висота | 25 мм |
| Датчик оповіщення про низький заряд батареї | Так |
| Діапазон вимірювання | 1500 мкм |
| Довжина | 88 мм |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка на 100 мкм | 3 % |
| Працює з магнітними металами | Так |
| Працює з немагнітними металами | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981299-Q1 |
| Тип призначення | Вимірювачі товщини лакофарбового покриття, Прилад для вимірювання товщини гальванічного покриття, Портативний товщиномір, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 360 ₴







