Топ продаж
-50%

Лазерний далекомір із функцією вимірювання об'єму 50 м, Лазерний вимірювач довжини, Професійний лазерний далекомір рулетка, UTI
2 900 ₴
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3060818
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лазерний далекомір із функцією вимірювання об'єму 50 м, Лазерний вимірювач довжини, Професійний лазерний далекомір рулетка, UTI
SNDWAY — фірма перевірена часом. Якісний інструмент за доступною ціною.
Лазерний далекомір допоможе в рази швидше поміряти відстань і порахувати площу, об'єм і багато іншого. Підійде для всіх замірів віконних і дверних прорізів. Ви швидко порахуєте площину стін, підлоги та стелі у квартирі або будинку. Дуже легкий у використанні. Має підсвічування дисплея.
Замір об'єму можна зробити в 3 кліка. За допомогою функції "добавлення".
Особливості:
- До 50 метрів
- Похибка 2 мм
- Вимірювання відстані (зокрема безперервне вимірювання);
- Додавання нового значення до попереднього
- Обчислення об'єму, площі;
- Обчислення об'єму площі:
- Вимірювання з теореми Піфагора;
- Обчислення суми та різниці;
- режим безперервного вимірювання (функція min/max);
- Пам'ять на 99 значень;
- Автовимкнення;
- Можливість заміряти як від переднього, так і від заднього корпосу далекоміра.
- Системи вимірювання: метрична та міжнародна.
- Живлення 2 батареї ААА (У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ!)
Комплектації:
- Далекомір
- Чохол-сумочка
- Шнурочок на зап'ястку
- Інструкція
- Фірмова коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sndway |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Максимальна дальність вимірювань | 50 м |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0 м |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання +/- | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.15 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Додаткові функції | |
| Обчислення об'єму | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Живлення | |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Тип батарейки | ААА |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми, Фути |
| Код | 981283-Q1 |
| Тип призначення | Лазерний далекомір із функцією вимірювання об'єму 50 м, Лазерний вимірювач довжини, Професійний лазерний далекомір рулетка, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴









