Топ продаж
-50%

Лазерний вимірювач відстані лазерна рулетка 20 м Parkside (Німеччина), Точний лазерний вимірювач для будівництва, UTI
3 520 ₴
1 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4782218
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лазерний вимірювач відстані лазерна рулетка 20 м Parkside (Німеччина), Точний лазерний вимірювач для будівництва, UTI
-
Просте та точне вимірювання за допомогою лазерної технології
-
2 Моди:
-
Одноразовий вимір для визначення відстані
-
Безперервне вимірювання для контролю відстані
-
-
Вибір вимірювання, включно з або унеможливлюючи довжину пристрою
-
РК-дисплей із підсвіткою
-
Відтворення стану батареї
-
Енергоощадний автоматичний ВИКЛ.
-
Лазер класу 2
-
Включно з батареєю
Специфікації
-
Діапазон вимірювання: 0,075-20 м
-
Точність вимірювання: ± 2 мм
-
Одиниця виміру: метрична та імперська
Материал - пластик, скловолокно
Розміри - 10 х 3,8 х 2,45 см
Маса - 52 г (без батарейок)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Максимальна дальність вимірювань | 20 м |
| Мінімальна дальність вимірювань | 1 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Живлення | |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981278-Q1 |
| Тип призначення | Лазерний вимірювач відстані лазерна рулетка 20 м Parkside (Німеччина), Точний лазерний вимірювач для будівництва, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴







