
Лазерна рулетка для вимірювання віконної рамки, Далекомір лазерний компактний, Лазерний далекомір для визначення відстані 40 м, UTI
2 980 ₴
1 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1281242
Лазерна рулетка для вимірювання віконної рамки, Далекомір лазерний компактний, Лазерний далекомір для визначення відстані 40 м, UTI
Лазерний далекомір (рулетка) Inkersi — компактний універсальний вимірювач відстаней в ергономічному, захищеному від пилу та вологи виробленні. Лазерний далекомір стане незамінним інструментом у разі різного роду вимірювань, стане вашим надійним помічником на будмайданчику, під час ремонту, під час розроблення дизайну та просто в повсякденному житті.
Лазерний далекомір здатний вимірювати відстані до 40 метрів із точністю до 2 мм. У пам'яті Inkersi може зберігатися до 30 останніх вимірювань. Він обладнаний функціями складання та віднімання, розрахунку площі та обсягу, функціями розрахунку відстаней за теоремою Піфагора, вимірювання недоступних відстаней, визначення мінімального та максимального значення. Функція автовимкнення продовжить термін експлуатації батарей
Особливості
- Контрастний РК дисплей;
- Потужний лазер (II клас)
- Тип лазера: 635нм
- Вимірювання відстані (зокрема безперервне вимірювання) до 40 метрів;
- Точність вимірювань (похибка) до 2 мм на замір;
- Обчислення об'єму та площі;
- Вимірювання за теоремою Піфагора;
- Обчислення суми та різності;
- Наявність режиму сканування (функція min/max);
- Пам'ять на 30 значень;
- Автовимкнення
- Самокалібрування
- Наявність рівня: 2 шт
- Джерело живлення: AAA 1,5 V x 2 шт. (не входять до комплекту)
КОМПЛЕКТ
- Далекомір
Інструкція - Чехол
- Шнурок на руку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sndway |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Максимальна дальність вимірювань | 40 м |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0 м |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання +/- | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.08 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові функції | |
| Обчислення об'єму | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Живлення | |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Тип батарейки | ААА |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми, Фути |
| Код | 981275-Q1 |
| Тип призначення | Лазерна рулетка для вимірювання віконної рамки, Далекомір лазерний компактний, Лазерний далекомір для визначення відстані 40 м, UTI |
- Ціна: 1 490 ₴










