
Міні лазерне рулетка, Лазерний далекомір для визначення відстані, Лазерний далекомір із функцією вимірювання об'єму 50 м, UTI
3 460 ₴
1 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3299781
Міні лазерне рулетка, Лазерний далекомір для визначення відстані, Лазерний далекомір із функцією вимірювання об'єму 50 м, UTI
професійна лазерна рулетка з електронним рівнем, виробництва компанії SNDWAY, призначена для вимірювання відстаней до 50 метрів, кута нахилу в діапазоні від -90° до +90°.
Лазерна лінійка забезпечує вимірювання відстаней у діапазоні від 0,05 до 50 метрів, кутів нахилаот -90° до +90°, і реалізує функції віднімання і складання, швидкого розрахунку площі та об'єму, а також непрямих вимірювань на основі теореми Піфагора, до Наприклад: значень висоти на основі виміряної відстані до основи та вершини та кутів.
Живлення здійснюється від вбудованого акумулятора 3.7V 850mAh Lithium Battery.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Діапазон вимірювань відстаней: від 0,05 до 50 метрів
• Роздільна здатність: 1 мм, похибка вимірювання: ± 2 мм
• Фіксація кутів нахилу: від -90° до +90°
• Зберігання до 30 результатів у внутрішній пам'яті
• Утримування мінімального та максимального значень під час безперервних вимірів
• Функції складання та віднімання
• Повні розрахунки з використанням закону Піфагора
• Автоматичне вимкнення лазера через 30 сек.
• Автоматичне вимкнення живлення лазерної рулетки через 150 сек. бездіяльності.
• Елементи живлення: вбудований акумулятор 3.7V 850 mAh Lithium Battery.
Комплект постачання:
• Лазерна рулетка - 1 шт.
• М'який чохол для перенесення та зберігання — 1 шт.
• Світловідбивна пластина — 1 шт.
• Посібник користувача — 1 екз.
• Гарантійний термін — 1 місяць.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sndway |
| Максимальна дальність вимірювань | 50 м |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0 м |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання +/- | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові функції | |
| Обчислення об'єму | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Живлення | Акумулятор |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвітка дисплея, Вбудована пам'ять, Обчислення кута, Функції Піфагора, Площа стін, Датчик нахилу, Безперервне вимірювання, Функції вимірювання трапеції |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми, Фути |
| Код | 981273-Q1 |
| Тип призначення | Міні лазерне рулетка, Лазерний далекомір для визначення відстані, Лазерний далекомір із функцією вимірювання об'єму 50 м, UTI |
- Ціна: 1 730 ₴










