Топ продаж
-50%

Електричний дриль із регулюванням обертів, мережевий ударний дриль із регулюванням швидкості 1500 Вт Grand, дриля для бетону, UTI
4 580 ₴
2 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4132698
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електричний дриль із регулюванням обертів, мережевий ударний дриль із регулюванням швидкості 1500 Вт Grand, дриля для бетону, UTI
Дриль ударний Grand — надійний помічник як у побуті, так і в професійній діяльності. З її допомогою можна свердлити отвори різного діаметра металі,дерева, пластику, а за допомогою функції ударного механізму в цеглі та бетоні.З використанням біт із легкістю закручувати, а завдяки реверсу відкручувати шурупи.Потужний інструмент призначення якого виконання різноманітних свердлильних робіт. Вона зарекомендувала себе як надійний помічник, як побутової, так і в професійній діяльності
Особливості:
- Потужний двигун;
- Ключовий металевий патрон 16 мм;
- Функція реверс;
- Регулювання числа обертів;
- Посилений металевий корпус редуктора;
- Міцний пластиковий корпус;
- Додаткова ручка для зручності в роботі;
- Механічна запобіжна муфта для захисту від перевантажень
Характеристики:
- Клас інструмента: Напівпрофесійний
- Напруга: 220 В
- Частота тока: 50 Гц
- Потужність: 1500 Вт
- Число обертів холостого ходу: 0-2800 об/хв
- Кількість ударів: 0-4640 уд./хв
- Діаметр патрона: 16 мм
- Діаметр свердління: дерево/ бетон/метал: 30/16/16 мм
- Тип патрона: Ключовий
- Наявність удару: Є
- Регулятор обертів: Є
- Режими робіт: Свердління, Свердління з ударом, Реверс
- Мережевий кабель: 2,0 метра
- Клас захисту корпусу: IP20
- Вага нетто: 2,4 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Дриль Grand
- Ключ
- Бічна ручка
- Обмежувач глибини свердління
- Картонне паковання
- посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4640 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981272-Q1 |
| Тип призначення | Електричний дриль із регулюванням обертів, мережевий ударний дриль із регулюванням швидкості 1500 Вт Grand, дриля для бетону, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴







