Топ продаж
-50%

Електричний дриль із регулюванням швидкості 900 Вт Grand (Чехія), Дриль ударний, Електричний дриль для будівельних робіт, UTI
3 460 ₴
1 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2802892
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електричний дриль із регулюванням швидкості 900 Вт Grand (Чехія), Дриль ударний, Електричний дриль для будівельних робіт, UTI
Дерель ударна GRAND (900 Вт) це універсальний інструмент чудової якості для побутового застосування. Модель виготовлена в практичному корпусі з прогумованою зоною основної ручки та вбудованою підсвіткою. Сучасне кнопкове перемикання реверсу (як у акумуляторних шурупокрутів). Дриль працює у двох режимах — свердління, свердління з ударом.
Робочі характеристики моделі:
- Споживана потужність 900 ватів;
- Число обертів 0-3100;
- Патрон 13 мм;
- Довжина мережевого кабелю 2 метри;
- Вага 1.6 кг.
Переваги:
- Регулювання обертів;
- Прогумований держак;
- Кнопковий реверс;
- Підсвітка робочої зони;
- Два режими роботи;
- Збільшений ресурс.
Комплект постачання товару показаний на фото:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість обертів | 3100 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981268-Q1 |
| Тип призначення | Електричний дриль із регулюванням швидкості 900 Вт Grand (Чехія), Дриль ударний, Електричний дриль для будівельних робіт, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴





