
Дриль із функцією шурупокрута електричний 1280 Вт Grand (Чохія), Електричний дриль для будівельних робіт, UTI
4 120 ₴
2 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1488767
Дриль із функцією шурупокрута електричний 1280 Вт Grand (Чохія), Електричний дриль для будівельних робіт, UTI
Дриль призначений для побутового та напівпрофесійного використання, свердління різних матеріалів — металу, бетону, цегли, дерева. Компактні габарити та порівняно невелика вага інструмента дають змогу з легкістю ремонтувати на висоті, у вузьких просторах.
Дриль працює у двох режимах свердління і свердління з ударом, що робить його незамінним у ремонті та інших будівельних роботах. Наявність функції, як-от регулювання обертів, неабияк збільшує кількість можливостей інструмента.
Кількість обертів інструменту становить 0-2800 об./хв. Перемикання дриля на удар дасть змогу із легкістю робити отвори в бетоні, цеглі тощо. Завдяки реверсу дриль може використовуватися для закочування гвинтів і шурупів.
Для зручності проведених робіт у комплектації є додаткова металева ручка та гачок для підвішування на ремінь. Завдяки такому набору функцій і характеристик, дриль вже зарекомендувала себе як надійний, якісний інструмент.

Характеристики:
- Споживана потужність 1280 Вт;
- Номінальна напруга 230 В;
- Частота тока 50 Гц;
- Кількість обертів становить 0-2800 об/хв;
- Тип патрона металевий під ключ;
- Діаметр патрона 13 мм.
Особливості моделі:
- Високооборотична;
- Металевий корпус редуктора;
- Додаткова ручка;
- Гачок для підвішування;
- Ударний механізм;
- Функція реверс;
- Найпотужніший надійний мотор;
- Гумова вставка на ручці.
Комплектація товару
- Дриль ударний GRAND;
- Бічна ручка;
- Ключ для встановлення насадок;
- Обмежувач глибини свердління;
- Інструкція (паспорт)
- Паковання паперова коробка.

Весь вибір електричних дрилів Ви можете подивитися (ЖМИ ЗДЕСЬ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1280 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981267-Q1 |
| Тип призначення | Дриль із функцією шурупокрута електричний 1280 Вт Grand (Чохія), Електричний дриль для будівельних робіт, UTI |
- Ціна: 2 060 ₴









