
Ударний дриль зі швидкозатискним патроном 1350 Вт Grand (Чехія), Електродриль для дому, Найкращий ударний професійний дриль, UTI
3 720 ₴
1 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2323048
Ударний дриль зі швидкозатискним патроном 1350 Вт Grand (Чехія), Електродриль для дому, Найкращий ударний професійний дриль, UTI
| Виробник: | Гранд |
| Потужність, Вт | 1350 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Тип дриля: | безударна |
| Частота обертання, об/хв: | 0-2800 |
| Діаметр патрона, мм: | 13 |
| Тип патрона: | ключовою |
| Діаметр свердління, мм: |
|
| у сталі | 10 |
| в бетоні | 12 |
| в дереві | 20 |
| Вага, кг: | 2,4 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
ОПИС:
Дриль Grand — високоякісний, продуктивний інструмент побутового класу, призначений для виконання свердлильних робіт. Висока потужність мотора (1350 Вт) дає змогу працювати з більшістю матеріалів: дерево, сталь, пластик.
Інструмент зроблений за новітніми технологіями, на сучасному обладнанні. Застосування матеріалів і комплектуючих частин найвищої якості, забезпечує безвідмовну роботу інструмента впродовж тривалого часу.
ОСОБЕННОСТИ:
-
збалансована конструкція;
-
електронне регулювання числа обертів;
-
металевий корпус редуктора;
-
режим реверса;
-
ергономічний дизайн.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
дриль Grand;
-
ключ патрона;
-
бічна ручка;
-
обмежувач глибини свердління;
-
посібник з експлуатації;
-
картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981266-Q1 |
| Регулювання крутного моменту | Да |
| Тип призначення | Ударний дриль зі швидкозатискним патроном 1350 Вт Grand (Чехія), Електродриль для дому, Найкращий ударний професійний дриль, UTI |
- Ціна: 1 860 ₴








