Топ продаж
-50%

Надійний шурупокрут акумуляторний для дому, акумуляторний дриль-шурупокрут зі змінною швидкістю Parkside (Німеччина), UTI
11 920 ₴
5 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8378567
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надійний шурупокрут акумуляторний для дому, акумуляторний дриль-шурупокрут зі змінною швидкістю Parkside (Німеччина), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
- безщітковий двигун — дуже довгий термін експлуатації завдяки низькому споживанню
- Потужний двигун із 2-швидкісною коробкою передач і високоякісним ударним механізмом, який активується окремо
- високоякісний свердлильний патрон RÖHM із радіальним замком
- вимикач із плавним регулюванням швидкості та функцією Quickstop
- вбудована світлодіодна робоча лампа
- Ергономічна ручка з м'якою накладкою забезпечує надійне утримання та приємний дотик.
- регульована додаткова ручка з металевим обмежувачем глибини
- реверс
- до 77% більше крутного моменту
- до 10 разів триваліший термін експлуатації двигуна
- до 36% частота ударів
Комплектація:
- 1 металевий обмежувач глибини,
- 1 додаткова прогумована ручка
- Акумуляторна батарея 20 вольтів 2 ампери
- Зарядний пристрій 20 вольтів, 2.4 ампера
- Кейс
Технічні параметри
- 21 рівень крутного моменту + рівень свердління + рівень ударного свердління
- крутний момент: максимум 80 Нм
- частота ударів: 36000 хв-1
- номінальна швидкість холостого ходу: 1-я передача: n0 0-400 об./хв/2-я передача: n0 0-2000 об/хв
- свердлильний патрон: 1,5-13 мм
- блокування: автоматичне — SPINDLE-LOCK
- діаметр свердління: макс. 65 мм у дереві, макс. 16 мм у бетоні (без каменів), макс. 13 мм у сталі.
Вага 1.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 400 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 80 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Ударний режим | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Довжина мережевого кабелю | 1 м |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981262-Q1 |
| Тип призначення | Надійний шурупокрут акумуляторний для дому, акумуляторний дриль-шурупокрут зі змінною швидкістю Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 960 ₴










