Топ продаж
-50%

Акумуляторний дриль-шурупокрут для свердління дерева безщітковий Parkside (Німеччина), Шурупокрут зі швидкозатискним патроном, UTI
8 420 ₴
4 210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6884874
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний дриль-шурупокрут для свердління дерева безщітковий Parkside (Німеччина), Шурупокрут зі швидкозатискним патроном, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Інструмент має німецькі сертифікати якості "GS" і TÜV SÜD (ГОСТ).
Опис продукту
- Акумуляторний дриль-шурупокрут PBSPA 12 C3, 12 В із безщітковим двигуном — винятково довгий термін експлуатації завдяки меншому зношуванню
- 3-ступеневий індикатор стану батареї на пристрої
- Знімний швидкознімний металевий патрон
- 2-ступенева коробка передач із плавним регулюванням швидкості та функцією зупинки
- 20 рівнів крутного моменту та додаткове регулювання свердління
- SPINDLE LOCK автоматичне блокування шпинделя
- Вбудована підсвітка заготовки (світлодіодна)
- Нековзна ручка
Технічні характеристики
- крутний момент: 35 Нм
- Швидкості: 1-я передавання 0-460/2-я передавання 0-1750 хв−1
- Рівні крутного моменту: 20 + 1 рівень свердління
- Свердлильний патрон — діапазон затискача: 0,8-10 мм
- діаметр отвору: 19 мм у дереві/10 мм у сталі
Розміри
- приблизно 170 х 57 х 190 мм
Матеріал виготовлення
- PA6-GF30, ТЭП
Вага
- приблизно 757 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість обертів | 1750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.757 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 19 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981261-Q1 |
| Тип призначення | Акумуляторний дриль-шурупокрут для свердління дерева безщітковий Parkside (Німеччина), Шурупокрут зі швидкозатискним патроном, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 210 ₴








