
Дриль-шурупокрут із регульованою частотою обертання Grand (Чехія), акумуляторний шурупокрут для ремонтних робіт, UTI
4 920 ₴
2 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4405091
Дриль-шурупокрут із регульованою частотою обертання Grand (Чехія), акумуляторний шурупокрут для ремонтних робіт, UTI
Шурупокрут акумуляторний Grand — це ідеальний помічник у будь-яких монтажних або ремонтних роботах. Ця модель має високі характеристики та низку особливостей, які в вигідному світлі відрізняють її від інших шурупокрутів. Основною її перевагою є те, що ця модель має два потужні акумулятори та LED-підсвітку робочої зони. Такий інструмент ідеально підходить для роботи в складних умовах.
Шурупокрут Grand працює від потужного акумулятора, тому має високу мобільність. Акумулятор Li-ion на 21 В із ємністю 2 А·год. Робота такого акумулятора може забезпечити Вас тривалою тривалістю цих робіт, крім того, повне заряджання одного акумулятора займе 1 годину. У комплектації є два 2 амперні акумулятори. Акумуляторний шурупокрут Grand має дві швидкості роботи, за першої швидкості кількість обертів становить 450 об/хв, за другої ж швидкості 1450 об/хв.
На корпусі збоку виробник встановив перевірковий три кольоровий індикатор заряду акумулятора. Це дає змогу контролювати заряд батарей під час експлуатації інструмента.
Шурупокрут Grand має малі габарити та вагу, а завдяки гумовій ручці працювати з ним просто. Є можливість виставляти ступінь обмеження затягувального моменту за допомогою регулятора з 25 ступенями. Ви можете не тільки працювати з нарізними елементами, але також просвердлювати різні отвори для чого в шурупокруті передбачений режим свердління.
Особливості:
- Індикатор заряджання акумулятора
- Швидкозатискний 10 патрон
- Акумулятор Li-ion на 21 В із ємністю 2 А·год
- Підсвітка робочої зони
Характеристики:
- Ємність акумуляторної батареї (Ah) 2,0
- Напруга акумуляторної батареї (вольт) 21
- Тип акумуляторної батареї Li-lon
- Кількість акумуляторних батарей (шт.) 2
- Число обертів (об/хв) 0-450/0-1450
- Кількість швидкостей 2
- Кількість ступенів затягування 25 + 1 (режим свердління)
- Максимальний крутний момент (Нм) 25
- Підсвітка робочої зони
- Індикатор заряджання батареї
- Максимальне свердління в дереві (мм) 20
Комплектація
- Шурупокрут Grand
- Два акумулятори 21 В по 2 А·год
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 мА/год |
| Код | 981257-Q1 |
| Тип призначення | Дриль-шурупокрут із регульованою частотою обертання Grand (Чехія), акумуляторний шурупокрут для ремонтних робіт, UTI |
- Ціна: 2 460 ₴










