
Пневматичний домкрат для легкового автомобіля 3.5т MAX (Польща), Домкрат для підіймання легкових автомобілів, UTI
12 920 ₴
6 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3273252
Пневматичний домкрат для легкового автомобіля 3.5т MAX (Польща), Домкрат для підіймання легкових автомобілів, UTI
Професійний пневматичний домкрат MAX вантажністю 3.5 т і висотою підйому до 40 см. Домкрат широко використовуються у всіх типах майстерень і всюди, де необхідно підіймати автомобілі. Завдяки невеликим розмірам і подаванню стисненого повітря в ліфт, він надзвичайно швидкий і зручний, а його обробка та зберігання надзвичайно прості.
Особливості:
-
В інструменті використовуються 2 клапани — впускний і випускний. Таке рішення забезпечує найвищий комфорт роботи та можливість вимкнення джерела повітря після накачування без ризику неконтрольованого опускання підіймача.
-
Домкрат обладнаний двома колесами, що робить його зручним для перенесення та позиціювання під транспортним засобом.
-
Підіймальна подушка виготовлена з посиленої гуми, завдяки чому забезпечується невелика вага пристрою. Всередині подушки використовувався високоякісний внутрішній телескоп, щоб забезпечити стабільність конструкції навіть за максимального навантаження.
-
У верхній частині використовувалася гумова подушка для запобігання неконтрольованому переміщення піднятого вантажу.
-
Регульована ручка неабияк полегшує маневрування підіймача, особливо в невеликих приміщеннях, а також його зберігання.
Характеристики:
-
Вантажопідіймальність: 3.5 Т
-
Висота підіймання: 150-400 мм
-
Тиск: 6-12 бар
-
Довжина ручки: 70 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Висота підйому | 400 мм |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Власна вага | 19 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981256-Q1 |
| Тип призначення | Пневматичний домкрат для легкового автомобіля 3.5т MAX (Польща), Домкрат для підіймання легкових автомобілів, UTI |
- Ціна: 6 460 ₴










