
Домкрат автомобільний підкотний гідравлічний до 2 т YATO (Польща), Підкотний домкрат для легкового автомобіля, UTI
8 720 ₴
4 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4586322
Домкрат автомобільний підкотний гідравлічний до 2 т YATO (Польща), Підкотний домкрат для легкового автомобіля, UTI
Якісний низькопрофільний автопідіймач YATO. Його конструкція ґрунтується на принципі підіймання руки з гідравлічним приводом, що працює по горизонтальній осі. Характерною особливістю домкрата є його невелика початкова висота, що дає змогу засувати домкрат під будь-який автомобіль, що особливо корисно для невисоких спортивних автомобілів. Незамінний в автосервісах, шиномонтажах і на станціях технічного обслуговування автомобілів.

Технічні характеристики підіймача:
-
Конструкція/тип: жаба
-
Максимальна висота: 359 мм
-
Паковання: кольорова коробка.
-
Макс. висота: 359 мм
-
Мінімальна висота: 89 мм
-
Вантажопідіймальність: 2000 кг
Комплект постачання:
-
підіймач
-
підіймальний важіль
-
посібник користувача
-
гарантійний талон
-
валіза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 89 мм |
| Висота підйому | 359 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981255-Q1 |
| Тип призначення | Домкрат автомобільний підкотний гідравлічний до 2 т YATO (Польща), Підкотний домкрат для легкового автомобіля, UTI |
- Ціна: 4 360 ₴










