Топ продаж
-50%

Гідравлічний домкрат для легкового автомобіля, Домкрат для заміни колеса на легковому автомобілі до 2.5т LEX (Польща), UTI
5 920 ₴
2 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8776170
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гідравлічний домкрат для легкового автомобіля, Домкрат для заміни колеса на легковому автомобілі до 2.5т LEX (Польща), UTI

Гідравлічний підкатний домкрат LEX — призначений для підіймання автомобілів та інших вантажів під час виконання ремонтних і монтажних робіт. Мобільний, компактний і зручний в експлуатації. У домкраті застосовується спеціальною оливою, що слабо схильна до стиснення.
Характеристики:
- Виробник: LEX
- Тип: Підкотні; Гідравлічні
- Висота підйому: 80-360 мм
- Максимальне навантаження: 2,5 т
- Вантажопідіймальність: 2500.0 (кг)
- Вага: 11 кг
Комплектація
- Домкрат гідравлічний підкатний LEX
- Ручка поворотна;
- Інструкція з експлуатації;
- Картонна коробка; Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 80 мм |
| Висота підйому | 360 мм |
| Вантажопідйомність | 2.5 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981254-Q1 |
| Тип призначення | Гідравлічний домкрат для легкового автомобіля, Домкрат для заміни колеса на легковому автомобілі до 2.5т LEX (Польща), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 960 ₴










