Топ продаж
-50%

Домкрат гідравлічний підкатний для легкового автомобіля до 2.5т MAX (Польща), Домкрат підкатний для легкового автомобіля, UTI
5 920 ₴
2 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3653746
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Домкрат гідравлічний підкатний для легкового автомобіля до 2.5т MAX (Польща), Домкрат підкатний для легкового автомобіля, UTI
Домкрат підкатний Max - призначений для підіймання автомобілів та інших вантажів під час виконання ремонтних і монтажних робіт. Мобільний, компактний і зручний в експлуатації. У домкраті застосовується спеціальною оливою, що слабо схильна до стиснення.
Характеристики:
- Виробник: Max
- Тип: Підкотні; Гідравлічні;
- Висота підйому: 80-360 мм.
- Максимальне навантаження: 2,5 т
- Вантажопідіймальність: 2500.0 (кг)
- Вага: 11 кг
Комплектація
- Домкрат MAX
- Ручка поворотна;
- Посібник з експлуатації;
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 80 мм |
| Висота підйому | 360 мм |
| Вантажопідйомність | 2.5 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981253-Q1 |
| Тип призначення | Домкрат гідравлічний підкатний для легкового автомобіля до 2.5т MAX (Польща), Домкрат підкатний для легкового автомобіля, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 960 ₴










