Топ продаж
-50%

Професійний компактний фен для волосся, Електричний фен для укладання, професійний фен для домашнього використання, UTI
2 920 ₴
1 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9095863
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний компактний фен для волосся, Електричний фен для укладання, професійний фен для домашнього використання, UTI

Професійний фен для волосся VGR — це сучасний і стильний фен для волосся з функцією швидкого сушіння, що забезпечує безпечний і здоровий догляд за волоссям будь-якої довжини та густоти. Фен має кільцевий фільтр збоку для зручного очищення. Ручка складана, поворотна на 90 градусів, ергономічна, не ковзає в руці. Складаний фен не займе багато місця як у сумці, так і під час зберігання. Він обладнаний петелькою для підвішування для зручнішого розташування.
Фен VGR стане чудовим подарунком кожній жінці.

Особливості:
| Три швидкості та три варіанти температури; |
| З функцією холодного повітря; |
| Зручна складана ручка; |
| Компактний; |
| Потужний. |
Характеристики:
| Потужність: 2000W; |
| Живлення: 220V; |
| Холодний обдув: да; |
| Кількість швидкостей: 3; |
| Кількість температурних режимів: 3; |
| Вага: 660 г. |
Комплектація
| Фен VGR V-420; |
| Насадка концентратор; |
| Заводське паковання. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Складна ручка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981249-Q1 |
| Тип призначення | Професійний компактний фен для волосся, Електричний фен для укладання, професійний фен для домашнього використання, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴









