Топ продаж
-50%

Лазерного нівелір, Ротаційний лазерний нівелір зелений промінь Makita (4D/16 променів), Лазерний рівень 360 для будівництва, UTI
11 288 ₴
5 644 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7364459
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лазерного нівелір, Ротаційний лазерний нівелір зелений промінь Makita (4D/16 променів), Лазерний рівень 360 для будівництва, UTI
Лазерний нівелір 4D Makita — професійний прилад для розмітки. Лазерний нівелір Makita вирізняється високою точністю провідних вимірювань допоможе максимально чітко встановити міжкімнатні перегородки, обладнати кімнату підвісним стелею, визначити розташування полиць. Прилад проєктує на поверхню яскравий промінь, яким дуже легко проводити потрібну розмітку навіть у великих за метрагою приміщеннях.
ОСОБЕННОСТИ:
- Апарат живиться від літій-іонної батареї 24 В
- Ергономічний дизайн корпусу спрощує експлуатацію
- Товар постачається в міцній валізі в комплекті з потрібними для функціонування приладдя.
- Можливість редагувати кут проєкції
- Віддалене керування за допомогою пульта
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип інструмента: лазерний рівень
- Живлення: акумулятор
- Потужність: 24В
- Кількість променів: 12
- Акумулятор (літій-іонний): 24V
- Час заряджання: 1-2 години.
- Розмір кейса: 27х24х9(см)
- Робочий діапазон роботи з приймачем випромінювання: 200 м
- Робоча зона вимірювання (без приймача): 40 м
- Точність вимірювання на 10 метрів по горизонталі: 1 мм
- Точність вимірювання на 10 метрів по вертикалі: 1 мм
- Клас лазера: II
- Тип лазера: 635 мм (червоний)
- Ступінь захисту: IP54
- Оберти обертання: 0, 300, 450, 600 об/хв
- Електроживлення: LR20 (2 шт.) 1.5V
- Час роботи безперервний: 60 годин
- Точність вимірювання: ±2 мм
- Вага: 0,32 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Лазерний рівень Makita
- Два літій-іонних акумулятори 24V/5.0Ah
- Зарядний пристрій
- Інструкція російською мовою
- Пластиковий кейс
- Гарантійний талон (12 місяців)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Вага | 2 кг |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 520 нм |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Похибка вимірювання | 0.14 мм/м |
| Робочий діапазон | 40 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 50 м |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Штатив | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981241-Q1 |
| Тип призначення | Лазерного нівелір, Ротаційний лазерний нівелір зелений промінь Makita (4D/16 променів), Лазерний рівень 360 для будівництва, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 644 ₴










