
Точні вимірювання з лазерним рівнем для будівництва 4D (16 ліній), Рівень лазерний 360 професійний, UTI
7 012 ₴
3 506 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1417100
Точні вимірювання з лазерним рівнем для будівництва 4D (16 ліній), Рівень лазерний 360 професійний, UTI
На рівні встановлений монітор, який показує заряд акумулятора!
Остерігайтеся підробок!
Лазерний професійний рівень 4D з очками для стяжки підлоги. Повністю Автоматичне вирівнювання всіх головок. Зелені лазерні головки. Максимальна комплектація.
Лазерний рівень — це новинка у світі лазерної техніки. Так званий рівень 4D — це 3D лазерний осепостроєчник із чотирма діодами, які утворюють чотири площини — дві горизонтальні та дві вертикальні (16 ліній). Горизонтальні площини паралельні, а вертикальні перпендикуляри одна до одної. Робочий радіус 50 м. Похибка + 1 мм на 7 м
Завдяки такій конфігурації лазерний нівелір 4D — на цей момент найбільш універсальний і функціональний прилад. За допомогою верхнього діода зручно монтувати стелі, за допомогою нижнього діода — стяжку.
Крім наявності чотирьох діодів (кожен дає замкнуту лінію 360 градусів), цей рівень має гарну комплектацію.
Зелені промені, які проєктують діоди в цьому рівні, набагато яскравіші, ніж червоні промені. Різниця в особливо помітна в яскраву сонячну погоду

Комплектація
1. Лазерний рівень (16 ліній).
2. Сумка.
3. Акумулятор 3000 mAh.
4. Заряджання для акумулятора.
5. Магнітний кронштейн.
6. Металева пластина.
7. Пульт.
8. Металевий столик із регулюванням.
9. Інструкція.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hilda |
| Вага | 0.65 кг |
| Час автоматичного нівелювання | 2 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Напруга акумулятору | 4 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Похибка вимірювання | 0.1 мм/м |
| Робочий діапазон | 50 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 80 м |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обертальний лімб | Ні |
| Бульбашковий рівень | Ні |
| Робота в похилому положенні | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Габарити | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Штатив | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3000 мА/год |
| Код | 981240-Q1 |
| Тип призначення | Точні вимірювання з лазерним рівнем для будівництва 4D (16 ліній), Рівень лазерний 360 професійний, UTI |
- Ціна: 3 506 ₴










