
Якісний професійний лазерний рівень нівелір (2 головки) INTERTOOL, Професійний лазерний рівень нівелір, UTI
4 920 ₴
2 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6696856
Якісний професійний лазерний рівень нівелір (2 головки) INTERTOOL, Професійний лазерний рівень нівелір, UTI
Лазерний рівень INTERTOOL призначений для проведення вимірювальних робіт і побудови площин як у приміщенні, так і на вулиці. Дві яскраві лінії, що перетинаються під прямим кутом, розташовані на маятнику, відмітать індивідуально рівну площину на поверхні.
Нівелір обладнаний лазерними випромінювачами класу А1 з дальністю світіння до 10 м. Маятник, на якому розташовані лазерні головки, має час самовирівнювання всього 15 секунд. Точність лазера становить ± 1 мм/10 м, діапазон самонівелювання ± 4 град.
Завдяки Li-ion акумулятору, яким комплектується цей нівелір, зникне проблема розрядних батарейок, крім того, живлення рівня INTERTOOL MT-3009 можливе від мережі, завдяки адаптеру, що постачається в комплекті.
Комплектується лазерний рівень кейсом із пластику, окулярами для поліпшення видимості, трьома батарейками розміром АА, Li-ion акумулятором, адаптером живлення від мережі 220 В, перехдником для заряджання акумулятора.
Характеристики:
- Довжина хвилі: 635-650 нанометрів
- Робоча відстань: ≤ 10 м
- Діапазон автоматичного нівелювання: ± 3 град.
- Гор./вертикаль. похибка: ± 1 мм / 10 м
- Різь під штатив: 5/8" (15 мм)
Комплектація
- Рівень лазерний;
- Тримач рівня поворотний на 360 град.;
- Окуляри для поліпшення видимості лазерного променя;
- Li-ion акумулятор;
- Адаптер живлення від мережі 220 В;
- Адаптер заряджання акумулятора;
- Батарейки типу АА
- Нейлоновий чохол
- Вага 1.8 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.6 кг |
| Час автоматичного нівелювання | 10 сек |
| Похибка вимірювання | 0.1 мм/м |
| Робочий діапазон | 10 м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гор./вертикальність. похибка | ± 1 мм/10 м |
| Джерело живлення | Три батарейки типу АА; Побутова мережа 220 В; Li-ion акумулятор 1800 мА·год; |
| Клас лазера | 2 Клас |
| Код | 981239-Q1 |
| Комплектація | Пластиковий кейс; Рівень лазерний; Тримач рівня поворотний на 360 град.; Окуляри для поліпшення видимості лазерного променя; Li-ion акумулятор; Адаптер живлення від мережі 220 В; Адаптер заряджання акумулятора; Батарейки типу АА |
| Об'єм | 0.00953 мл |
| Живлення | Li-ion акумулятор; Адаптер живлення від мережі 220 В; Адаптер заряджання акумулятора; Батарейки типу АА |
| Різь під штатив | 5/8" (15 мм) |
| Тип призначення | Якісний професійний лазерний рівень нівелір (2 головки) INTERTOOL, Професійний лазерний рівень нівелір, UTI |
- Ціна: 2 460 ₴










