Топ продаж
-50%

Точні вимірювання з лазерним рівнем для будівництва Parkside (Німеччина), Лазерний рівень із функцією перетину, UTI
9 120 ₴
4 560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3530662
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Точні вимірювання з лазерним рівнем для будівництва Parkside (Німеччина), Лазерний рівень із функцією перетину, UTI
Лазерний нівелір Parkside 360°
Опис продукту
- Обертовий лазер на 360° з горизонтальною проєкцією і вертикально перетятою лазерною лінією
- чітке, одночасне розмічення на всіх стінах приміщень
- для точного розміщення настінних полиць, настінних світильників, плитки, стрічок або картин
- зелене лазерне світло з поліпшеною видимістю навіть у яскравих зонах (учетверо вище світлова ефективність, ніж у порівнянних червоних лазерних пристроїв)
- багато можливостей застосування завдяки 2 режимам проєкції:
- Самовирівнювання, вертикальне вирівнювання зі світлодіодним індикатором стану
- вільно регульовані кути з фіксованими лазерними коливаннями
- автоматичне миготіння під час самовирівнювання під час перевищення початкового нахилу (±3°)
- компактний корпус з тримачем для штатива 6,35 мм (1⁄4") і роз'ємом для заряджання (включно з зарядним кабельом USB C завдовжки 1,5 м)
- триногий штатив з висувною центральною колоною за допомогою ручки та висувних ніжок (макс. висота 1,5 м)
- регульована похила головка та вбудований рівень
- сильні магніти на задній частині корпусу дають змогу легко прикріпити його до металевих поверхонь.
- зі зручною м'якою ручкою
- до 4 разів найкраща видимість лазерних ліній
- до 80% велика робоча площа
Комплектація
- лінійний нівелір
- штатив із трьома ніжками,
- кабель для заряджання з роз'ємом USB C (довжина 1,5 м)
Технічні дані
- вбудований акумулятор: літій-іонний 4 В (2,6 А·год)
- точність: ±0,4 мм/м
- робочий діапазон: до 20 м
- режими проєкції: самовирівнювання/колювання
- час вирівнювання: приблизно 4 с
- діапазон самовирівнювання: ±3°
- лазер класу 2
Матеріал - пластик
Розміри
- Нівелір — 10,3 x 6,1 x 11,75 см
- Штатив — 1,5 м (висота)
Вага
- Нівелір — 446 г
- Штатив – 828 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Похибка вимірювання | 0.4 мм/м |
| Робочий діапазон | 20 м |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Бульбашковий рівень | Ні |
| Робота в похилому положенні | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Габарити | |
| Висота | 11.7 мм |
| Довжина | 10.3 мм |
| Ширина | 6.1 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Штатив | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981238-Q1 |
| Тип призначення | Точні вимірювання з лазерним рівнем для будівництва Parkside (Німеччина), Лазерний рівень із функцією перетину, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 560 ₴










