Топ продаж
-50%

Якісний професійний лазерний рівень нівелір Parkside (Німеччина), Будівельний лазерний рівень із лазерним променем, UTI
5 020 ₴
2 510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7875078
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якісний професійний лазерний рівень нівелір Parkside (Німеччина), Будівельний лазерний рівень із лазерним променем, UTI
Надійний і якісний Лазерний рівень нівелір із перехресними лініями та штативом від німецького виробника Parkside.
Інструмент має німецькі сертифікати якості "GS" і TÜV SÜD (ГОСТ).
Характеристики
- Просте та точне проєктування прямокутних напрямних ліній
- Універсальне використання завдяки двом режимам проєктування:
- Самовирівнювання, горизонтальне та вертикальне наведення зі світлодіодним індикатором стану.
- Вільно регульований кут із фіксованим лазерним маятником.
- Функція однієї лінії — горизонтальна та вертикальна
- Компактний корпус із різзю для штатива 6,35 мм (1⁄4 дюйма)
- Триногий штатив зі швидкорознімним механізмом і висувною середньою стійкою.
- Регульована поворотна головка з вбудованим спиртовим рівнем.
- Лужні батарейки в комплекті (2x 1,5 В/АА)
- Дальність дії лазера: до 10 м.
- Режими проєктування: самовирівнювання/продуктивні кути
- Аксесуари, що входять до комплекту: триногий штатив із поворотною головкою (макс. робоча висота 65 см).
Технічні характеристики
- Режим проєктування: самовирівнювальний/під будь-яким кутом
- Діапазон самовирівнювання: ± 4°
- Точність самовирівнювання: ± 0,5 мм/м.
- Клас лазера: 2
Матеріал
- Корпус: пластик
- Штатив: алюміній
Розміри
- приблизно 62 х 96,5 х 90,3 мм
- Висота штатива: максимум 65 см.
Вага
- Лазер: приблизно 275 г
- Штатив: приблизно 320 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.275 кг |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 0.5 мм/м |
| Робочий діапазон | 10 м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Бульбашковий рівень | Ні |
| Робота в похилому положенні | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Габарити | |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Штатив | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981237-Q1 |
| Тип призначення | Якісний професійний лазерний рівень нівелір Parkside (Німеччина), Будівельний лазерний рівень із лазерним променем, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴










