Топ продаж
-50%

Лазерний рівень для професійного використання Parkside (Німеччина), Рівень лазерний багатофункціональний зі штативом, UTI
3 920 ₴
1 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2732472
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лазерний рівень для професійного використання Parkside (Німеччина), Рівень лазерний багатофункціональний зі штативом, UTI
Універсальний лазерний рівень Parkside, оригінальний лазерний нівелір парксайд
Паковання за наш рахунок. Це важливо, тому що вам не доведеться платити за пінопласт, картон, бульбашки, стрейч, кульки, коробки або інше паковання, яке часто коштує більше, ніж вартість самої доставки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ НИВЕЛІРА:
- Легке та точне проектування горизонтальних і вертикальних ліній.
- Кілька програм завдяки 2 режимам проєкції.
- Автоматичне вирівнювання зі світловим сигналом.
- Автоматичне вимкнення у разі перевищення рівня самовирівнювання з кутом пуску.
- Універсальний змінний 360° поворотний кронштейн.
- Виробник: Німеччина
- Проста та точна проєкція прямокутних ліній орієнтації
- Універсальне використання 2 режимів проєкції:
- Самовирівнювальне, вертикальне вирівнювання зі світлодіодним індикатором стану
- Миттєво регульований кут із фіксованим лазерним маятником.
- Компактний корпус із кріпленням на штатив 6,35 мм (1⁄4')
- Включно з знімним універсальним затискачем 360°
- Робоча зона: до 7 м
- Точність нівелювання: ±0,8 мм/м
- Автоматичне вимкнення під час самовирівнювання з перевищенням початкового ухилу (±4°) Зокрема батареї
Технічні деталі:
- Робоча зона: 7 м
- Тип лазера: 635 нм
- Лазерний клас: 2
- Лазерний маятник може бути виправлений.
- функція автоматичного вимкнення вища за 4
- Світлодіодна система попередження (червоний/зелений) на +/- 4
- наливні:
- Діапазон: зазвичай +/- 4
- Точність: за 0: +/- 0,8 мм/м; за +/- 4: +/- 1,0 мм/м
- Час вирівнювання: приблизно 6 секунд
- Лазер із перехресними лініями: 56 х 73 х 66 мм
- Затискач: 190 х 76 мм
- Затискач (максимальний проліт) 60 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.378 кг |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 0.8 мм/м |
| Робочий діапазон | 7 м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Бульбашковий рівень | Ні |
| Робота в похилому положенні | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Габарити | |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Штатив | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981236-Q1 |
| Тип призначення | Лазерний рівень для професійного використання Parkside (Німеччина), Рівень лазерний багатофункціональний зі штативом, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴










