Топ продаж
-50%

Подрібнювач для перероблення гілок і деревних відходів Parkside (германня), Садові подрібнювачі для гілок і трави, UTI
14 912 ₴
7 456 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5258806
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подрібнювач для перероблення гілок і деревних відходів Parkside (германня), Садові подрібнювачі для гілок і трави, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
✓ Споживана потужність: 2500 Вт
✓ Частота обертання холостого ходу: 4500 хв-1
✓ Товщина гілок: макс. Ø 40 мм
✓ Ідеально підходить для подрібнення зрізаних рослин
✓ З 2 високоякісними ножами
✓ Плавний пуск з електронним керуванням
Опис продукту
- потужний двигун Turbo Power потужністю 2500 Вт із високим крутним моментом для забезпечення високої витрати матеріалу
- Ідеально підходить для подрібнення зрізаних рослин, чагарників і чагарників із діаметром гілок до макс. 40 мм
- 2 високоякісні ножі із загартованої спеціальної сталі
- «Постійний контроль потужності» для рівномірного та високого потоку рослинної маси
- Захист від перевантаження із захистом від перезапуску — навіть у разі збою живлення
- Захищений перемикач вмикання/вимикання
- зі знімним 45-літровим баком
- Плавний пуск з електронним керуванням
- Міцне шасі з транспортувальною ручкою та стійкими колесами з плавним ходом
- Невелика вага пристрою дає змогу легко транспортувати його
- вмикач для вставки подрібнених рослин
Специфікації
- Споживана потужність: 2500 Вт
- Частота обертання холостого ходу: 4500 хв-1
- електроживлення: 220-240 В / 50 Гц
- Товщина гілок: макс. Ø 40 мм
- Об'єм мішка для збирання: 45 л
Матеріал
- Пластик, алюміній
Розміри
- Пристрій: ок. 46,5 x 36 x 93 см
- Штовхач: ок. 28,7 x 13,5 см
Ваги
- ок. 8,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970885-Q1 |
| Тип призначення | Подрібнювач для перероблення гілок і деревних відходів Parkside (германня), Садові подрібнювачі для гілок і трави, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 456 ₴










