Топ продаж
-50%

Ручний штроборіз для блоків, Штроборіз для монтажу систем опалення, Електричний штроборіз для газобетона AL-FA (Італія), UTI
9 536 ₴
4 768 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5493194
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ручний штроборіз для блоків, Штроборіз для монтажу систем опалення, Електричний штроборіз для газобетона AL-FA (Італія), UTI
Штроборіз (борідороб) призначений для сухого вирізування паралельних штроб (борізд) у бетоні, пінобетоні, цеглі, камені та інших аналогічних матеріалах. Це потрібний інструмент під час прокладання інженерних комунікацій: кабелю, проводини, труб. Завдяки регульованій ширині та глибині паза, зона застосування штроборіза досить широка.
Характеристики:
- Паковання — картонна коробка.
- Довжина мережевого кабелю — 2 м.
- Регулювання частоти обертання — натисканням на кнопку пуску
- Максимальна кількість обертів (холостий хід) — 4000 об./хв
- Електронні системи — подвійна ізоляція, захист від перегрівання, захист від перевантаження, плавний пуск, підтримка постійноти обертання під навантаженням
- Захист від вібрації — активна система гасіння вібрації
- Захист від пилу — активний захист від пилу
- Додаткова ручка — закритого типу
- Кількість опорних роликів — 2 шт.
- Тип штроборіза — дворучний
- Діаметр диска — 150 мм
- Вага 4.2 кг
- Країна-виробник — Італія
- Кількість дисків — 2 шт.
- Глибина паза — 35 мм
- Призначення інструмента — професійний
- Потужність — 3100 Вт
Комплектація
- Штроборіз AL-FA
- посібник з експлуатації
- Ключ
- Диск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5.1 кг |
| Кількість робочих дисків | 2 |
| Максимальна глибина пропілу | 40 мм |
| Максимальна ширина паза | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951503-Q1 |
| Тип призначення | Ручний штроборіз для блоків, Штроборіз для монтажу систем опалення, Електричний штроборіз для газобетона AL-FA (Італія), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 768 ₴










