
Штроборіз для газобетона електричний AL-FA (Італія), Електричний штроборіз для газобетону, Ручний штроборіз для блоків, UTI
14 240 ₴
7 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4952813
Штроборіз для газобетона електричний AL-FA (Італія), Електричний штроборіз для газобетону, Ручний штроборіз для блоків, UTI
Штроборіз AL-FA — можна застосовувати для виробництва каналів і пазів у багатьох матеріалах, як-от бетон, цегла, газобетон для прокладання різних комунікацій, як-от труби сантехніки, високовольтні кабелі та електрика.
До комплектації машини входять 7 одиниць різальних дисків, що мають діамантове покриття, діаметр яких становить 133 мм із посадкою на 2,4 мм. Також цей пристрій можна встановлювати й в інші алмазні диски, типи яких можуть відрізнитися. Якщо Вам потрібно встановити два різні диски, то необхідно додати або прибрати дистанційну шайбу, залежно від необхідного розміру ширини.
Переваги:
- Потужний двигун дає змогу різати пазів у камені або бетоні.
- Простий і зручний у використанні.
- Водяне охолодження диска.
- Лазерна лінійка.
Характеристики:
- Напруга: 220 В – 50 Гц;
- Потужність: 2700 Вт;
- Кількість обертів: 5000 об./хв;
- Діаметр диска: 133 мм;
- Максимальна глибина різання: 41 мм;
- Максимальна ширина різання: 42 мм.
Комплектація
- Штробориз;
- Диски 133 мм. - 7 шт;
- шланг для подавання води;
- Насос для перекачування води;
- Додаткова ручка з лазером;
- Ключі та шайби для зняття й встановлення дисків;
- Посібник з експлуатації;
- Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5 кг |
| Кількість робочих дисків | 4 |
| Максимальна глибина пропілу | 41 мм |
| Максимальна ширина паза | 42 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 133 мм |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970873-Q1 |
| Тип призначення | Штроборіз для газобетона електричний AL-FA (Італія), Електричний штроборіз для газобетону, Ручний штроборіз для блоків, UTI |
- Ціна: 7 120 ₴










