Топ продаж
-50%

Садові акумуляторні ножиці для стриження рослин Parkside (Німеччина), Електричні ножиці для обрізання гілок дерев, UTI
11 880 ₴
5 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4451652
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Садові акумуляторні ножиці для стриження рослин Parkside (Німеччина), Електричні ножиці для обрізання гілок дерев, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Опис продукту
- для ефективного обрізання гілок діаметром до 28 мм у хвойних породах і до 15 мм у листяних породах;
- Ідеально підходить для обрізання троянд, чагарників та інших рослин у саду.
- чисті, гострі зрізи сприяють росту рослин
- високоякісний, міцний механізм, що забезпечує тривалий термін експлуатації
- ергономічна ручка з м'яким покриттям
- змінне обхідне лезо
- перемикач увімкнення/вимкнення з вбудованою кнопкою безпеки
- чохол у комплекті
Технічні характеристики
- Швидкість холостого ходу: максимум 21 000 об/хв
- товщина різання м'якої деревини: максимум 28 мм.
- товщина різання твердої деревини: максимум 15 мм
Матеріал
- пластик, скловолокно, сталь
Розміри
- добре. 30 х 11,5 х 7 см
Ваги
- добре. 750 г
Аксесуари
- 1 шестигранний ключ із хрестовою викруткою
- 1x ріжковий ключ
- 1 чохол для ножа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.75 кг |
| Максимальний діаметр реза | 28 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970828-Q1 |
| Тип призначення | Садові акумуляторні ножиці для стриження рослин Parkside (Німеччина), Електричні ножиці для обрізання гілок дерев, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 940 ₴









