
Електричні ножиці для обрізання гілок дерев Parkside (Німеччина), акумуляторний секатор із зарядним пристроєм, UTI
5 116 ₴
2 558 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1183944
Електричні ножиці для обрізання гілок дерев Parkside (Німеччина), акумуляторний секатор із зарядним пристроєм, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
Опис продукту
-
для обрізання пагонів завтовшки до 14 мм
-
для зручного догляду за трояндами, чагарниками та іншими рослинами в саду
-
чисті, гострі зрізи сприяють росту рослин
-
високоякісний, міцний механізм, що забезпечує тривалий термін експлуатації
-
ергономічна ручка з м'яким покриттям.
-
змінне обхідне лезо
-
перемикач увімкнення/вимкнення з вбудованою кнопкою безпеки
-
з вбудованим високопродуктивним літій-іонним акумулятором (4 В/4 А·год)
-
Зарядний кабель USB-C у комплекті (150 см)I
Технічні параметри
-
різальна здатність пагонів: макс. 14 мм.
-
кількість різань на одному заряді акумулятора: макс.
-
час роботи без навантаження: 25 хв.
-
Частота обертання холостого ходу двигуна: макс. 21000 об/хв.
Матеріал
-
пластик, сталь
Розміри
-
ок. 30,3 х 10,1 х 4,5 см.
Ваги
-
приблизно 638 г
Кінчик
Мережевий USB-адаптер до комплекту не входить.
Аксесуари в комплекті
-
1 ріжковий ключ
-
1 защита от ножа
-
1 зарядний кабель USB-C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.638 кг |
| Максимальний діаметр реза | 14 мм |
| Загальна довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970827-Q1 |
| Тип призначення | Електричні ножиці для обрізання гілок дерев Parkside (Німеччина), акумуляторний секатор із зарядним пристроєм, UTI |
- Ціна: 2 558 ₴








