Топ продаж
-50%

Швейна машина з можливістю використання батарейок (12в1), Машинка для шиття з легким використанням, UTI
3 920 ₴
1 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4557827
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Швейна машина з можливістю використання батарейок (12в1), Машинка для шиття з легким використанням, UTI
Переваги:
- Швейна машина портативна, легка у використанні;
- Має дуже зручну ручку для перенесення;
- 12 типів строчки;
- Функція відрізання нитки;
- Підсвічування;
- Хід назад;
- Регулятор натягування нитки;
- Функція намотування нитки на шпульку;
- Відділення для дрібних аксесуарів;
- Працює від мережі (6V 1200mA) і від 4 батарейок типу АА (батарейки до комплектації не входять);
- Ніжна педаль;
- Підійде як для аматора, так і для професіонала;
- Корпус зроблений із високоякісного пластику;
- Багатофункціональна швейна машина YASM-505A Pro має спеціальну конструкцію, яка спростить рядок рукавів і штанів;
- Розмір: 27*12*26 см
- Вага: 2 кг
До комплекту входить:
- Швейна машина
- Блок живлення від мережі
- Ніжна педаль 1 шт.
- Шпульки 2 шт.
- Котушка 2 шт.
- Нитковтягувач 1 шт.
- Запасна голка 1 шт.
- Інструкція
- Фірмова коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michley Electronics |
| Кількість швейних операцій | 12 |
| Максимальна довжина стібка | 3.5 мм |
| Максимальна швидкість шиття | 500 ст./хв |
| Максимальна ширина стібка | 3.2 мм |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Формування петлі | Напівавтоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.96 г |
| Код | 951265-Q1 |
| Тип призначення | Швейна машина з можливістю використання батарейок (12в1), Машинка для шиття з легким використанням, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴










