Топ продаж
-50%

Іграшка електронна приставка консоль дитяча, Мініпортативна ігрова консоль у стилі ретро (1000 ігор), UTI
3 920 ₴
1 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6378099
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Іграшка електронна приставка консоль дитяча, Мініпортативна ігрова консоль у стилі ретро (1000 ігор), UTI
- Функція цифрової камери (JPG, BMP, GIF формат)
- 10000 вбудованих ігор, ви можете грати в будь-який час і де завгодно.
- Велика різноманітність підтримуваних форматів для музики, світлин і відео.
- Повноколірний високошвидкісний чіткий TFT Широкоформатний.
- Стерео музики відпарювання
- Функція настроювання: Підтримка настроювання та читання різних функцій і властивостей.
- Комбінуйте ігри, перегляд фільмів, прослуховування стереомузики, показування цифрових світлин, фотографування та записування відео.
- Зберігайте цифрові світлини, музику, відео та фільми та діліться ними з друзями та сім'єю.
- Вбудована пам'ять 8 Гб.
- Підтримка 10 тренажерів
- Підтримка 8-бітний 16 біт 32 бітів
Характеристики:
- Батарея: вбудована літієва батарея 3,7 в (1250 міліампер батарея, безперервне використання 3 ~ 4 години)
- Час заряджання: 1-2 години
- Час роботи: 3-5 годин
- Робоча температура: 0-45 градусів
- Співвідношення S/N: 90 дБ.
- Робоча напруга: 3,5-4,2 в.
- Порт під'єднання: MINI 5 P USB, 3,5 мм AUX Вихід для навушників/ТВ-вихід, TF тримач для карток
- 10000 вбудованих ігор, (включно з повторними) ви можете грати, коли та де завгодно.
Підтримка:
- Пам'ять: вбудована 8 Гб, підтримка TF карти
- Екран: 5,1 дюйма, 260000 повноколірний, високошвидкісний TFT-екран
- Підтримка 10 тренажерів
- Підтримка 8-бітний 16 біт 32 бітів
- Підтримка формату гри: GBA, NES, SFC, MD (BIN), GB, GBC, FC, CPS1, CPS2, NEOGEO, SMS (GBA), PS1
- Підтримка формату музики: MP3, WMA, OGG, WAV, AAC, APE
- Підтримка формату фото: JPEG, BMP, GIF, TIF і PNG
- Підтримка формату відео: RM, RMVB, AVI, MP4, 3GP
- Підтримка формату електронної книги: TXT
- Підтримка AV телевізійного виходу
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 160 г |
| Висота | 78 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Основні | |
| Час роботи | 6 годин |
| Діагональ екрану | 4.3 дюйм |
| Жорсткий диск | Ні |
| Лінійки | Dendy |
| Об'єм накопичувача | 8 GB |
| Особливості | Відтворення відео |
| Живлення | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Портативна |
| Мова видання | Російська |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| До комплекту входить | USB-кабель, Карта пам'яті |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, AV-вихід |
| Код | 970842-Q1 |
| Тип призначення | Іграшка електронна приставка консоль дитяча, Мініпортативна ігрова консоль у стилі ретро (1000 ігор), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴










