
Проточний водонагрівач для гарячої води (нижнє під'єднання), Проточний кран водонагрівач з дисплеєм, UTI
2 856 ₴
1 428 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7844247
Проточний водонагрівач для гарячої води (нижнє під'єднання), Проточний кран водонагрівач з дисплеєм, UTI

Елктичний водонаревювач можна встановити як на кухні, так і у ванній, у гаражі — у будь-якому місці, де потрібна гаряча вода. У будь-якому місці, де вам потрібна гаряча вода — стане в пригоді цей пристрій. Кран може обертатися на 360 градусів відносно вертикальної осі. Його зручність полягає в тому, що кран можна підлаштувати точно під потрібну Вам ємність без втрати води. Електричні частини конструкції надійно ізольовані та захищені, а захисний корпус хромованого пластику легко піддається чищенню. Ідеальне рішення для дому та дачі, де часто вимикає гарячу воду. Для встановлення девайса досить відкрутити ваш старий кран, встановити електронагрівач, вставити в розетку та насолоджуватися гарячою водою!
Продуктивність пристрою — 6.0 л/хв води. Рекомендована максимальна температура нагрівання — 57 градусов. Нагрівальний елемент — ТЕН. Для комфорту визначення температури води є вбудований електронний дисплей із демонстрацією температури. Є функція прискореного нагрівання води.
Сама трубка крана може обертатися на 360 нагородах відноситело вертикальної осі, а також гнуться в будь-якому напрямку, тому ємності для отримання гарячої води можна встановлювати навколо. Переміщенням ручки у відповідну сторону можна отримувати й холодну воду. Електричні частини конструкції надійно захищені від потрапляння води. Корпус крана виготовлений із хромованого пластику.

- Водонепроникний корпус;
- Вразение на 360 градксов
- Захист від електроперебоїв
- Невелике споживання енергії;
- Безперебійне гаряче водопостачання;
- Мінімізує витрату води;
- Швидке нагрівання, вода стає теплою за короткі терміни;
- Високий гусак, для забезпечення максимальної зручності;
- Просте встановлення;
- Легке очищення;

- Тип: Проточний водонагрівач;
- Спосіб нагрівання: Електричний;
- Потужність: 3000 Вт;
- Час нагрівання: 3 - 5 секунд;
- Діапазон нагрівання: 30 - 60°С;
- Вихідний потік: 3 л/хв (за 45 °C);
- Тиск: 0.04 - 0.5 МПа;
- Довжина мережевого кабелю: 90 см;
- Влагозащита: IPX4D;
- Матеріал: Хромований гумка;
- Підводка: Нижня;
- Колір: Металік;
- Кількість фаз: Однофазний;
- Живлення: 220-240 В / 50 Гц.
Комплектація
- Електроводонагрівач проточний побутовий Delimano
- З'єднувальна вставка подавання води знизу
- Фіксувальна гайка
- Заводське паковання.
Рекомендації виробника
- Перший раз, перед увімкненням електроживлення, необхідно переконатися, що через кран проходить холодна вода та нагрівання насуху не відбувається.
- Нахил його відносно вертикальної осі — до 10 градусів.
- Після використання гарячої води, упродовж декількох секунд треба пропустити гарячу воду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delimano |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Матеріал теплообмінника | Алюміній |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Вузький |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951599-Q1 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип призначення | Проточний водонагрівач для гарячої води (нижнє під'єднання), Проточний кран водонагрівач з дисплеєм, UTI |
- Ціна: 1 428 ₴










