Топ продаж
-50%

Автомобільний трансмітер модулятор для машини, Фм трансмітер модулятор блютуз у прикурювач Hoco, Fm модулятор гарний, UTI
2 572 ₴
1 286 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9681168
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомобільний трансмітер модулятор для машини, Фм трансмітер модулятор блютуз у прикурювач Hoco, Fm модулятор гарний, UTI
FM-модулятор — це недорогий багатофункціональний пристрій для прослуховування музики у вашому автомобілі, а також зручна телефонна гарнітура (hands-free), зокрема модулятор стане зарядкою для Вашого смартфона. Основне завдання ґаджета — відтворення музичних треків, відповідати на дзвінки та заряджання телефонів. FM-модулятор CAR дає змогу одночасно прослуховувати музику, заряджати 2 смартфони та відповідати на виклики, не відвертаючи уваги від водіння.
Особливості:
- Підтримка Bluetooth/FM/SD-карти
- Підтримка швидкого заряджання QC3.0
- Пристрій компактний і зручний у використанні
- LED-дисплей із виведенням параметрів напруги та сили струму
- Завдяки 2 USB-портам Ви зможете заряджати одночасно 2 пристрої
- Якісні матеріали забезпечать тривалий термін експлуатації
- Пристрій має вогнетривкий корпус
- Захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегрівання
- Сильний сигнал
- Передавання музики без втрат
- Швидкий смарт заряджання
Характеристики:
- Версія Bluetooth: 5.0
- Підтримка: USB-флешнакопичувач < 32Gb
- Аудіоформат: MP3 / WMA / WAV
- Дальність передавання Bluetooth/FM: до 10 метрів/ до 5 метрів
- Вихід USB-A 1: 5V / 3.1A
- Вихід USB-A 2 (QC3.0) : 5V / 3.1A
- Загальний вихід двох USB-A: 5V / 3.0A 9V/2A 12/1.5A 18W (Max)
- Джерело живлення: Роз'єм прикурювача
- Матеріали: пластик + алюмінієвий сплав
- Кількість USB-портів: 2
- Розмір продукту: 67 * 42 * 36 мм
- Вага: 30 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| USB-інтерфейс | Так |
| Дисплей | Так |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 г |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970803-Q1 |
| Підтримувані формати | WAV,MP3,WMA |
| Тип призначення | Автомобільний трансмітер модулятор для машини, Фм трансмітер модулятор блютуз у прикурювач Hoco, Fm модулятор гарний, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 286 ₴










