Топ продаж
-50%

Паяльник для паяння радіодеталей із регулюванням Parkside (германія), Електропаяльники, Паяльна станція для паяння мікросхем, UTI
4 196 ₴
2 098 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1635630
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паяльник для паяння радіодеталей із регулюванням Parkside (германія), Електропаяльники, Паяльна станція для паяння мікросхем, UTI
Надійний і якісний акумуляторний бездротовий паяльник від німецького виробника Parkside.
Інструмент має німецькі сертифікати якості "GS" і TÜV SÜD (ГОСТ).
Опис
- Потужний літій-іонний акумулятор
- Ергономічна форма з прогумованою ручкою та світлодіодним робочим освітленням.
- Короткий час прогрівання — зі світлодіодним індикатором прогрівання.
- Станція з вбудованим лотком для губки для очищення паяльного жала.
- Аксесуари, що входять до комплекту: 1 паяльне жало, 10 г припої (діаметр 1,0 мм на рулон), 1 станція з вбудованим лотком для губки, 1 губка для очищення паяльного жала, зарядний кабель USB-C (1 м).
Технічні характеристики
- Літій-іонний акумулятор: 4 В / 1,5 А·год
- Макс. температура: 470 °С
- Час прогрівання: ок. 30 с.
- Час роботи: приблизно 60 хвилин.
Розміри
- Паяльник (готовий до використання): 200 х 25,2 х 33 мм; Станція: 856 х 44 х 60 мм, губка, суха Стан під час доставляння: 29 х 20 х 1,4 мм; Губка суха: 29 х 20 х 3 мм; Губка, волога: 29 х 20 х 5,6 мм
Вага
- Паяльник без жала: 103 г (включно з акумулятором), жало: 8,7 г, станція: 64 г, припій: 10 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.11 кг |
| Максимальна температура жала | 470 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960477-Q1 |
| Максимальна робоча температура паяльника | 470 град. |
| Напруга живлення паяльника | 4 В |
| Тип призначення | Паяльник для паяння радіодеталей із регулюванням Parkside (германія), Електропаяльники, Паяльна станція для паяння мікросхем, UTI |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 098 ₴










