Топ продаж
-50%

Паяльник для ремонту мобільних телефонів, Електропаяльник із регулюванням температури Parkside (гермінія), Паяльник ручний, UTI
7 576 ₴
3 788 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6756001
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паяльник для ремонту мобільних телефонів, Електропаяльник із регулюванням температури Parkside (гермінія), Паяльник ручний, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Опис
- Універсальне використання в електроніці, моделюванні та хобі.
- Вбудоване місце для зберігання паяльної губки та паяльних жалів.
- Швидка готовність до використання завдяки короткому часу прогрівання.
- Компактна станція зі світлодіодним індикатором робочого стану
- Ергономічний тонкий паяльник із ручкою з м'якою поверхнею.
- Тримач паяльника — для перерв під час паяння й безпечного охолодження жала
- Аксесуари:
- 1 жало для паяння (попередньо зібрано)
- 1x наконечник у формі долота
- 2 котушки припої (без свинцю) по 10 г кожен (товщина 1,5 мм/1,0 мм)
- 1x паяльна губка
- Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять.
- Продукт сумісний з усіма акумуляторами серії «X 20 V Team».
- Рекомендований акумулятор: 20 В (2 А·год)
Технічні характеристики
- Робоча температура: макс. 480 °С.
- Час нагрівання: приблизно 30 с (приблизно 400 °C)
Розміри
- Станція: ок. 9,6 х 8,3 х 6 см.
- Паяльник: прибл. 20,5 x Ø 3,2 см.
- Довжина з'єднувального кабелю: приблизно 1,5 м.
Вага
- около 300 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.3 кг |
| Максимальна температура жала | 470 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970868-Q1 |
| Максимальна робоча температура паяльника | 470 град. |
| Напруга живлення паяльника | 20 В |
| Тип призначення | Паяльник для ремонту мобільних телефонів, Електропаяльник із регулюванням температури Parkside (германня), Паяльник ручний, UTI |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 788 ₴










