
Електричний паяльник із регульованою температурою, паяльник електронний, Паяльник для мікросхем із регулятором температури, UTI
5 792 ₴
2 896 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2104243
Електричний паяльник із регульованою температурою, паяльник електронний, Паяльник для мікросхем із регулятором температури, UTI
професійна ремонтна станція, виробництва компанії JCD.
Ремонтна станція JCD має велику потужність 830 Вт (термофен: 750 Вт, паяльник 80 В), що забезпечує можливість демонтажу та монтажу найбільш енергоємних компонентів.
попри велику потужність, дуже компактна (так само має можливість встановлення на стіну). За допомогою гарячого повітряного потоку зручно монтувати та демонтаж поверхневий монтаж SMD-елементів: BGA, SOIC, PLCC, QFP. Потужність термофену становить 750 Втщо дає змогу демонтувати навіть масивні електрокомпоненти.
Паяльник також має чималу потужність 80 Вт, що цілком більш ніж достатньо для паяння як мікросхем, так і теплоємного навісного монтажу. Регулювання температур здійснюється мікроконтролером у широкому діапазоні для термофену от 100 °C до 480 °C, а для паяльника та від 180 °C до 500 °C. Завдання температур для термофену та паяльника незалежне.
Витрата повітря регулюється цифровим регулятором, максимальне значення витрати: 150 л/хв.

Ручний термофен JCD має вбудовану турбіну, що вигідно відрізняє його від компресорних термофенів завдяки потужнішому та рівномірнішому потоку повітря.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Температурний діапазон паяльника: від 200 °C до 450 °C, стабільність 1°C
- Потужність паяльника: 80 Вт
- Нагрівальний елемент — керамічний
- Температурний діапазон термофену: від 100 °C до 480 °C, стабільність 2°C
- Потужність термофену: 750 Вт.
- Продуктивність турбіни: 150 л/хв.
- Діаметр сопла 21,5 мм (у комплекті 3 насадки)
- Робоча напруга: 220 В, 50 Гц
- Опір нагрівального елемента: 74 Ом
- Габарити: 213 х 150 х 100 мм; маса: 800 г.

Стандартна комплектація
- Ремонтна станція — 1 шт.
- Паяльник + підставка + губка для очищення жала — 1 комплект.
- Термоповітряний паяльник + змінні сопла (3 шт.) – 1 комплект.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JCD |
| Вага | 2.6 кг |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970882-Q1 |
| Максимальна робоча температура паяльника | 500 град. |
| Максимальна робоча температура фена | 480 град. |
| Мінімальна робоча температура паяльника | 180 град. |
| Мінімальна робоча температура фена | 100 град. |
| Потужність паяльника | 80 Вт |
| Потужність фена | 750 |
| Напруга живлення фена | 220 В |
| Напруга живлення паяльника | 220 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Продуктивність наповнювача повітря | 150 літр/хв |
| Тип повітряного нагнітача | Турбінний |
| Тип призначення | Електричний паяльник із регульованою температурою, паяльник електронний, Паяльник для мікросхем із регулятором температури, UTI |
| Тип паяльної станції | Термоповітряна |
- Ціна: 2 896 ₴










