Топ продаж
-50%

Електричний паяльник із регульованою температурою Parkside (германія), Електричний паяльник із регулятором температури, UTI
4 952 ₴
2 476 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7475045
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електричний паяльник із регульованою температурою Parkside (германія), Електричний паяльник із регулятором температури, UTI
Надійна та якісна Паяльна станція з LCD і регулюванням температури від німецького виробника Parkside.
Інструмент має німецькі сертифікати якості "GS" і TÜV SÜD (ГОСТ).
Характеристики
- Універсальне застосування в електроніці, моделюванні та хобі.
- Компактна станція з дисплеєм керування температурою та фазами нагрівання
- Ергономічна ручка з нековзною м'якою накладкою
- 3 змінні наконечники
- Вбудований лоток для паяльних губок
- Лоток із прозорою кришкою для котушок із припоєм і паяльних тиснути.
- Регульована температура приблизно від 200 до 450 °C — точне регулювання з кроком 10
- 3 клавіші швидкого доступу для 200/300/400 °C
- Окремий тримач паяльник із закритою захисною картою
- Довжина кабелю: приблизно 2,7 м, з яких приблизно 1,5 м припадає на кабель до станції
Аксесуари, що входять до комплекту: 3 паяльні жала, 2 котушки з припоєм (товщина 1,5 мм/1,0 мм), 1 паяльна губка
Специфікації
- Діапазон температур: приблизно 200-450 °C
- Потужність: 48 Вт
- Номінальна напруга: 230 В~ 50 Гц
- Час нагрівання до 450 °C: не більш ніж 7 хвилин
матеріал
скловолокно, пластик
Розміри
- Паяльна станція: приблизно 16,6 х 12,8 х 8,1 см
- Паяльник: приблизно 210 x Ø 3,8 см
- Тримач паяльника: приблизно 13,4 х 6,6 х 10,4 см
- Припій: приблизно Ø 1 мм
- Припій: майже 1,5 мм
Вага
приблизно 885 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.885 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Да |
| Код | 960478-Q1 |
| Максимальна робоча температура паяльника | 450 град. |
| Мінімальна робоча температура паяльника | 200 град. |
| Потужність паяльника | 48 Вт |
| Напруга живлення | 220 |
| Напруга живлення паяльника | 220 В |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Тип призначення | Електричний паяльник із регульованою температурою Parkside (германія), Електричний паяльник із регулятором температури, UTI |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 476 ₴








