Топ продаж
-50%

Лебідка потужна, Ручна лебідка для автомобіля для витягування 454 кг LEX (Польща), Лебідка ручна барабанна автомобільна, UTI
3 932 ₴
1 966 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2191376
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лебідка потужна, Ручна лебідка для автомобіля для витягування 454 кг LEX (Польща), Лебідка ручна барабанна автомобільна, UTI
| Виробник | LEX |
| Діаметр линви | 4.5 мм |
| Довжина троса | 10 м |
| Вантажність | 1000 фунтів/ 454кг |
| Витривалість троса на підйом | 11KN |
| Витривалість троса на розрив | 16KN |
| Вага інструмента | 2,4 кг |
Особливості
| Сталеві посилені зубчасті колеса, литі |
| Храпове гальмо, двоспрямоване |
| Механизм трещотки |
| Гак із запобіжником |
Опис
Лебідка з міцною сталевою конструкцією, призначеною для втягування невеликих човнів, мотоциклів, транспортних засобів та інших предметів. Механизм трещотки. Гак із запобіжником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр линви | 4.5 мм |
| Довжина троса | 10 м |
| Код | 951555-Q1 |
| Матеріал троса | Сталь |
| Тип призначення | Лебідка потужна, Ручна лебідка для автомобіля для витягування 454 кг LEX (Польща), Лебідка ручна барабанна автомобільна, UTI |
| Тяговое усилие | 454 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 966 ₴








