
Електрична лебідка для підіймання, Будівельна лебідка електрична (до 800 кг), Лебідка електрична на 220 вольтів, UTI
13 820 ₴
6 910 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7202763
Електрична лебідка для підіймання, Будівельна лебідка електрична (до 800 кг), Лебідка електрична на 220 вольтів, UTI
- Потужний і надійний двигун.
- Міцна конструкція рами та кріплення.
- Максимальна вага вантажу:
- -без додаткового гака: 400 кг;
- - з додатковим гаком: 800 кг.
- Максимальна висота підйому:
- -без додаткового гака: 12 м;
- - з додатковим гаком: 6 м.
- Швидкість підйому:
- без додаткового гака: 8 м/хв;
- -з додатковим гаком: 4 м/хв.

Характеристики:
- Живлення — 230 В ~ 50 Гц
- Потужність — 2000 Вт
- Вантажність - 400 кг / 800кг
- Висота підіймання — 12 м/6 м
- Довжина мотузки — 12 м
- Діаметр каната — 6,5 мм
- Швидкість підйому — 10/5 м/хв
- Виробник — Euro Craft
- Країна-виробник — Польща
- Гарантійний термін — 12 (міс)


Електрична лебідка Euro Craft призначена для роботи з переміщення, опускання або підіймання вантажів малої та середньої важкості.
В основі будови лебідки Euro Craft є електричний двигун, який дає змогу людині використовувати дистанційні методи керування системою. Це неабияк підвищує продуктивність і безпеку робіт, а також економить ваш час і зусилля.
Електричний Тельфер EURO CRAFT — електропристрій першого класу електричної захищеності, завдяки якому можливий підйом і спуск чималих вантажів на необхідну висоту за допомогою гака, закріпленого на сталевому канаті. Можливе також встановлення лебідки в горизонтальному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підйому | 12 м |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт/год |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Швидкість підйому-опускання вантажу | 0.16 м/сек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960486-Q1 |
| Тип призначення | Електрична лебідка для підіймання, Будівельна лебідка електрична (до 800 кг), Лебідка електрична на 220 вольтів, UTI |
- Ціна: 6 910 ₴








