Топ продаж
-50%

Електрогриль зі змінними насадками, Сендвічниця мультимейкер зі знімними формами якісна 3в1 3500W ZepLine (Німеччина), UTI
8 776 ₴
4 388 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3906724
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрогриль зі змінними насадками, Сендвічниця мультимейкер зі знімними формами якісна 3в1 3500W ZepLine (Німеччина), UTI
Гриль-ВАфельниця Zepline — це багатофункціональний пристрій, спроєктований для задоволення різноманітних потреб у приготуванні їжі
Цей гриль поєднує три корисні функції: гриль, вафельниця та прилад для приготування сендвічів
Гриль 3 в 1 забезпечує чудові результати під час приготування їжі завдяки своїй багатофункціональності та зручності використання
Компактний дизайн робить його ідеальним вибором для кухні будь-якого розміру, а легкість в обслуговуванні робить його невіддільною частиною в кулінарному арсеналі
Переваги:
- Потужність 3500 Вт: Швидке нагрівання та приготування їжі
- Зручність використання: проста конструкція, легко чиститься
- Компактний розмір: займає мало місця на кухні
- Висока якість матеріалів: Виготовлений із надійних і безпечних для здоров'я матеріалів
- Стильний зовнішній вигляд підходить для будь-якого інтер'єру
Характеристики:
- Потужність: 3500 В
- Індикатори увімкнення й готовності до роботи
- Живлення: Мережа 220-240 В, 50-60 Гц;
- Вага в упаковці: 5 кг
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- Антипригарне покриття пластин: Так
- Індикатор живлення: Так
- Індикатор готовності до використання: Так
- Кількість змінних пластин: 3
Комплектація
- Насадка-гриль
- Насадка для вафель
- Плоска насадка
- Лопатка для очищення пластин
- Інструкція
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970864-Q1 |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Тип призначення | Електрогриль зі змінними насадками, Сендвічниця мультимейкер зі знімними формами якісна 3в1 3500W ZepLine (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 388 ₴








