Топ продаж
-50%

Тестер автомобільного акумулятора генератора 12 В (12/24 V), Тестер для перевірки автомобільних акумуляторів, UTI
3 660 ₴
1 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1751820
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тестер автомобільного акумулятора генератора 12 В (12/24 V), Тестер для перевірки автомобільних акумуляторів, UTI
Автомобільний тестер KONNWEI може діагностувати всі акумуляторні батареї напругою 12 В. Підтримує основні стандарти — CA, CCA, BCL, MCA, JIS, SAE, EN, GB, DIN і IEC. Забезпечує загальний аналіз стану акумулятора для завчасного прийняття відповідних заходів щодо ремонту й обслуговування.
Цей пристрій здатний:
- оцінити ступінь заряду акумулятора, його стан і амортизацію;
- діагностувати електросистеми автомобіля;
- визначати несправності в пусковій системі двигуна;
- вимірювати: напруга системи, ємність, номінал батареї, значення внутрішнього опору, пусковий струм холодного двигуна.
Водночас діагностика проводиться без навантаження, тому не зашкодить АКБ.
Акумуляторний тестер KW208 має такі особливості:
- Може діагностувати всі акумулятори 12 В 100-2000 CCA, 2AH-400AH, включно з звичайними олив'яно-кислотними, плоскими та гелеві AGM. Пристрій підтримує перевірку системи запуску та заряджання, а також перевірку генератора та стартера.
- Показує загальні дані — основні параметри батареї, як-от напруга (v), внутрішній опір (мОм), номінальне значення CCA, струм холодного пуску, її справність (%) і заряд (%).
- Надає звіти про тестування з точністю понад 99,5% за мілісекунди завдяки потужному чипу STM-32.
- Дає змогу діагностувати АКБ як в автомобілі, так і за його межами, і навіть перевіряти розряджені акумулятори.
- виявлення несправного акумуляторного елемента
- захист від під'єднання по зворотній полярності
- можливість визначати витік заряду на не зарядженому АКБ
- наявність російської мови меню
- зручний РК-дисплей
дає 5 різновидів професійних порад:
- Гарна батарея — немає проблем, використовуйте її.
- Добре, заряджання — гарний, але низький струм, зарядіть перед використанням.
- Замініть — уже або майже наближений до кінця термін експлуатації, замініть її.
- Пошкодження батареї, замініть — внутрішня частина АКБ пошкоджена, несправний елемент або коротке замикання, замініть.
- Заряджання-відновлення — нестабільна батарея має бути підзаряджена та протестована повторно, щоб уникнути помилки.
чудовий вибір для діагностики, допомагає уникнути проблем з експлуатацією вашого автомобіля
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konnwei |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Монітор | CRT |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Підсвітка екрану | Так |
| Розмір монітора | 2 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | Тестер |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951251-Q1 |
| Застосування тестера | АКБ, Генератори |
| Робоча напруга АКБ | 12 |
| Тип призначення | Тестер автомобільного акумулятора генератора 12 В (12/24 V), Тестер для перевірки автомобільних акумуляторів, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴






