
Тестер для автомобіля, Перевірка ємності автомобільного акумулятора (6/12/24V), Тестер для автомобільного акумулятора, UTI
3 520 ₴
1 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9050568
Тестер для автомобіля, Перевірка ємності автомобільного акумулятора (6/12/24V), Тестер для автомобільного акумулятора, UTI

Автоматичний аналізатор акумуляторних батарей
6V 12V 24V 100-2000 CCA 2Ah-220Ah
Тестер акумулятора KINGBOLEN здатний ефективно аналізувати та зчитувати важливі дані про акумуляторну батарею, як-от напруга, внутрішній опір, ємність А·год, стан батареї та заряду. Він забезпечує точні результати, обчислює пусковий струм батареї та ступінь старіння.
Широкий спектр застосування
Він може протестувати батареї 6 В/12 В/24 В, підходить для різної техніки та обладнання. (Для мотоциклів, автомобілів, газонокосарок, квадроциклів, вантажівок, човнових акумуляторів)

Як використовувати тестер батареї BM550?
Крок 1: після під'єднання акумулятора виберіть напругу батареї;
Крок 2: Будь ласка, введіть значення CCA батареї;
Крок 3: Отримайте ці батареї (термін служби батареї, потужність батареї, опір батареї, напруга батареї)
Позначення
SOH: стан здоров'я
SOC: стан заряджання
R: внутрішній опір
VOL: напруга батареї
Параметри
* Назва продукту: Тестер батареї
* Модель: BM550
* Розмір екрана: 1,8 дюйма високої чіткості дисплей із підсвіткою
* Діапазон випробувань: 6 В/12 В/24 В
* Спосіб під'єднання: позитивний і негативний затискач
• Напруга: 4,9 V ~ 32В
* Робоча температура: -20 °C ~ 50 °C
* Розмір: 124x69,6x22,6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingbolen |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Індикація | Світлова |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка екрану | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Тестер |
| Функції | Вольтметр |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 г |
| Код | 951227-Q1 |
| Застосування тестера | АКБ, Генератори, Стартери |
| Робоча напруга АКБ | 6 В, 12 В, 24 В |
| Тип призначення | Тестер для автомобіля, перевірка ємності автомобільного акумулятора (6/12/24V), Тестер для автомобільного акумулятора, UTI |
- Ціна: 1 760 ₴








