
Тестер для перевірки автомобільного акумулятора, Тестер для перевірки автомобільних акумуляторів, тестер для акумуляторів, UTI
2 620 ₴
1 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2068998
Тестер для перевірки автомобільного акумулятора, Тестер для перевірки автомобільних акумуляторів, тестер для акумуляторів, UTI
універсальний тестер АКБ, котрий підтримує практично всі типи акумуляторів, зокрема гелевих.
Заміна навантажувальної вилки, не садить АКБ у процесі тестування. Тестер показує струм холодного прокручування й опір акумулятора, перевіряє роботу генератора. Перед купівлею нового акумулятора можна протестувати запропоновані варіанти та вибрати найкращий. Як показала практика та в нових акумуляторах зношування вже може становити 15-25%. Особливо це стосується економсегментів. Прилад показує реальну ємність батареї та пусковий струм, а не те, що написано на етикетці.
ФУНКЦІЇ:
- Швидка діагностика всіх типів олив'яно-кислотних АКБ Діагностика АКБ на транспортному засобі;
- Перевірка заряджання
- поза транспортним засобом;
- Діагностика АКБ з огляду на номінальний пусковий струм;
- Обчислення SOH (State Of Health) (об'єм здоров'я) ємності АКБ;
- Обчислення SOC (State of Charge) (об'єм заряду) Вимірювання пускового (току холодного прокручування) АКБ;
- Вимірювання поточної напруги АКБ;
- Вимірювання рівня заряду АКБ;
- Вимірювання внутрішнього опору АКБ;
- Діагностика системи заряду АКБ (генератор — контролер заряду);
- Діагностика роботи АКБ під час запуску двигуна;
- інформування про наявність в АКБ неробоспроможних банок;
- інформування про потребу заміни АКБ;
- Робота з усіма стандартами стартерних АКБ;
- Живлення тестера від діагностичної АКБ;
- Підтримка російської мови;
- Захист від переполюсування.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Підтримувані стандарти АКБ:
- EN, DIN, SAE, GB, CCA, BCI, CA, MCA, JIS, IEC;
Підтримувані типи АКБ:
- з рідким електролітом,
- AGM Flat Plate,
- AGM Spiral,
- GEL,
- EFB;
Напруга діагностичних АКБ:
- 12 V;
Ємність діагностичних АКБ:
- 30 Ah ~ 220 Ah;
Пусковий струм діагностичних АКБ:
- 100 A ~ 2400 A (EN);
Робоча напруга тестера:
- 9V ~ 16V;
Дисплей:
- LCD 53 х 28 мм;
Робоча температура: -20~50 °С;
Розміри: 122 х 77 х 16 мм
Маса: 300 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autool |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Монітор | LCD |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Підсвітка екрану | Так |
| Застосування тестера | АКБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Тестер |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Ширина | 75 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960476-Q1 |
| Робоча напруга АКБ | 6 В, 12 В |
| Тип призначення | Тестер для перевірки автомобільного акумулятора, Тестер для перевірки автомобільних акумуляторів, тестер для акумуляторів, UTI |
- Ціна: 1 310 ₴










