
Вимірювач ємності автомобільного акумулятора, Пристрій для вимірювання ємності акумулятора, Тестери для акумуляторів, UTI
3 888 ₴
1 944 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3740301
Вимірювач ємності автомобільного акумулятора, Пристрій для вимірювання ємності акумулятора, Тестери для акумуляторів, UTI
цифровий тестер із великим дисплеєм, призначений для перевірки ступеня зносу автомобільних акумуляторних батарей 6 и 12В.
Діапазон вимірювання 2 А·год -220 А·год
- Виготовлений із високоякісних матеріалів
- Має функцію перевірки акб під навантаженням (навантажувальна вилка)
- Перевіряє стан Вашої батареї та генератора змінного струму
- Мінізатискачі стійкі до корозії та вологи
- Має міцний і водозахисний корпус
- Перевірка та аналіз стану заряду акумулятора
- Ультралегкий і компактний
- Забезпечить тривалий термін експлуатації та надійність у використанні
- Відповідає міжнародним стандартам
- Легкість і простота у використанні тестера
- Матеріал корпусу стійкий до оливи та бензину
Дає змогу проводити тестування АКБ як зі зняттям з автомобіля, так і без зняття. Під час тестування батареї на автомобілі прилад також проводить перевірку роботи стартера та генератора.
Підтримуються такі типи АКБ:
всі типи та різновиди авто, мотоакб 6-12 В (максимум 20 В)
Характеристики:
стандарти вимірювання струмів холодного прокручування, що підтримуються (стандарт, який використовується
Тестування можливе як після заряджання батареї, так і без заряджання. Після проведення тестування прилад показує на екрані результати перевірки (ступінь зносу батареї, напруга, рівень заряду) і дає рекомендації (батарія пригодна для подальшої експлуатації, або батарею час замінити).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingbolen |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Індикація | Світлова |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка екрану | Так |
| Застосування тестера | АКБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Тестер |
| Функції | Вольтметр |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960474-Q1 |
| Робоча напруга АКБ | 6 В, 12 В |
| Тип призначення | Вимірювач ємності автомобільного акумулятора, Пристрій для вимірювання ємності акумулятора, Тестери для акумуляторів, UTI |
- Ціна: 1 944 ₴








