
Цифровий тестер для перевірки акумуляторів авто, Тестер для перевірки автомобільних акумуляторів, Вимірювач акумуляторів, UTI
3 428 ₴
1 714 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6310040
Цифровий тестер для перевірки акумуляторів авто, Тестер для перевірки автомобільних акумуляторів, Вимірювач акумуляторів, UTI
На відміну від традиційного методу тестування, KONNWEI використовує новітню технологію Bluetooth для роботи з автомобільним акумулятором.
Вам більше не потрібно стояти перед автомобілем в очікуванні проведення тестування, після під'єднання пристрою, просто відкрийте простий у використанні застосунок на вашому телефоні або планшеті для тестування автомобільних акумуляторів.
KONNWEI є Plug-and-Play і надає звіти про перевірку точності впродовж декількох секунд, що неабияк підвищує швидкість тестування, порівнюючи з іншими тестерами. Він обладнаний функцією захисту від неправильної полярності. Перестанови затискача не пошкодить тестер і не матиме несприятливого впливу.
KONNWEI може безпосередньо тестувати втрату потужності акумулятора, без потреби спочатку повністю заряджати батарею.
Підтримка кількох мов, як-от англійська, іспанська, німецька, російська, італійська, французька, португальська тощо.

За допомогою тестера BK100 можна перевіряти загальний стан акумулятора, включно з тестом запуску, а також запустити повний тест заряджання системи. Тест запуску полягає в перевірці та аналізі стартера, а тест заряджання полягає в перевірці стану системи заряджання, для запобігання пошкодженню акумулятора. Це набагато зручніше, ніж звертатися в автомайстерню.
Прилад сумісний з усіма олив'яно-кислотними акумуляторами на 6 і 12 В, включно з звичайними залиті, плоскими AGM, спіральними AGM, GEL і EFB батареї з тестовим діапазоном (100-2000 CCA). Сумісність з автомобілями, мотоциклами, вантажівками, позашляховиками, квадроциклами, позашляховиками, човнами, яхтами та інше.
Особливості
- Аналіз і тестування акумуляторів через застосунок у смартфоні.
- Перевірка зарядженості у відсотках.
- Перевірка ступеня зносу акумулятора.
- Перевірка просадки акумулятора під час увімкнення стартера автомобіля.
- Графік заряджання від генератора автомобіля.
- Тривалість роботи стартера під час запуску двигуна.
Характеристики
- Напруга системи: 6/12 В
- Підтримувані стандарти акумуляторів: CCA, BCI, CA, MCA, JIS, DIN, IEC, EN, SAE.
- Відтворення даних (термін служби): у відсотках (%)
- Відтворення даних (внутрішнім опором): мОм
- Відтворення даних (стандартні батареї): гарний, середній стан, потрібна заміна
- Матеріал: ABS пластик
- Колір: чорний
Комплектація
- тестер батареї
- роздрібна коробка
- посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konnwei |
| Вага | 0.5 кг |
| Вбудований принтер | Ні |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Індикація | Світлова |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Тестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960473-Q1 |
| Застосування тестера | Генератори, АКБ |
| Робоча напруга АКБ | 12 |
| Тип призначення | Цифровий тестер для перевірки акумуляторів авто, Тестер для перевірки автомобільних акумуляторів, Вимірювач акумуляторів, UTI |
| Функції | Вольтметр, Амперметр |
- Ціна: 1 714 ₴










