Топ продаж
-50%

Перетворювач автоінвертор, Перетворювач з 12 на 220 в машину 2000 вт (12-220 В), Інвертор автомобільний для ноутбука, UTI
5 780 ₴
2 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8224020
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач автоінвертор, Перетворювач з 12 на 220 в машину 2000 вт (12-220 В), Інвертор автомобільний для ноутбука, UTI
Перетворювач напруги з 12 V на 220 V потужністю 2000 W — це розетка, яка така необхідна в різних умовах, де немає джерел живлення (на дачі, у гаражі, в автомобільних подорожах тощо) Він здатний працювати від простого автомобільного акумулятора. Ця модель інвертора забезпечена електронним захистом від перевантажень, він потужний, компактний, легкий і зручний у використанні, фірмове паковання.
Прилад має:
- Охолодження вентилятором;
- Захист від короткого замикання;
- Захист від перевантаження;
- Звуковий сигнал за низької вхідної напруги;
- Вимкнення за низької вхідної та вихідної напруги;
- Технічні характеристики:
- Тривала потужність: 2000W;
- Максимальна короткочасна потужність: 2200W;
- Вхідна напруга: 10-15V;
- Вихідна напруга: 220V ± 10%;
- Частота струму: 50 Гц;
- ККД 90%;
- USB-порт вихід 5 В 500 мА;
- Автовимкнення за низької напруги 9,5- 15,1V;
Характеристики:
- Виробник UKC
- Тип робочої величини Напруга
- Захист від перевантажень є
- Захист від перегрівання є
- Захист від короткого замикання є
- Захист від розряду акумуляторної батареї є
- Захист від переполюсування є
Додаткові характеристики:
- Вихідна напруга 220V ± 10%;
- Автоматичне вимкнення є
- USB-порт вихід 5 В 500 мА;
- Частота струму 50 Гц;
- Пікова потужність: 2000W;
- ККД 90%
- Тип: Інвертори DC/AC
- Вхідна напруга: 10-15V
- Пікова потужність 220 Вт
- Автовимкнення за низької напруги 9,5- 15,1V;
Комплектація
- Инвертор;
- Дроти для під'єднання безпосередньо від акумулятора та від прикурювача
- Коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 981230-Q128 |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Тип призначення | Перетворювач автоінвертор, Перетворювач з 12 на 220 в машину 2000 вт (12-220 В), Інвертор автомобільний для ноутбука, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴










