Топ продаж
-50%

Бездротова бритва тример для бороди та волосся, Бездротова бритва для чоловіків, Роторна електробритва для вологого гоління, UTI
2 984 ₴
1 492 ₴
- В наявності
- Код: 2304054
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бездротова бритва тример для бороди та волосся, Бездротова бритва для чоловіків, Роторна електробритва для вологого гоління, UTI
Електробритва для вологого та сухого гоління VGR — це електричний верстат для гоління. Він стане простою та функціональною альтернативою громіздким електробритвам

Електробритва працює від вбудованого акумулятора, який необхідно заряджати за потреби. Гострі ножі верстата голять гладко, не залишаючи порізів і подразнення на шкірі. Стильний сучасний дизайн верстата сподобається чоловікові будь-якого віку. Компактний розмір бритви дасть змогу брати із собою в тривалі поїздки, відрядження або подорожі.

Особливості:
- Водонепроникний дизайн, може використовуватися у ванній кімнаті;
- Вологе та сухе гоління, можна використовувати з кремом для гоління;
- Швидке й безпечне заряджання за 1,5 години. Автономний час роботи від акумулятора становить приблизно 90 хвилин.

Характеристики:
- Фірма: VGR;
- Потужність: 5 Вт;
- Тип гоління: Сухе/вологе;
- Час автономної роботи від акумулятора: 90 хвилин;
- Швидке заряджання: 1.5 години;
- Ємність акумулятора: 800 mAh;
- Гоління: Роторна (обертальна);
- Ступінь вологозахисту: IPx7;
- 3 плавальні головки;
- USB-заряджання бритви;
- РК-дисплей (позначення відсотка заряду батареї);
- Відкидний тример;
- Розмір: 16 х 6 х 5 см;
- Вага: 184 грами.

Комплектація
- Електробритва VGR V-306;
- Захисна кришка лезвий;
- Щіточка для очищення бритви після використання;
- USB- шнур для заряджання;
- Інструкція (англійською мовою);
- Фірмове заводське паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Дисплей | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Тример | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951362-Q72 |
| Тип призначення | Бездротова бритва тример для бороди та волосся, Бездротова бритва для чоловіків, Роторна електробритва для вологого гоління, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 492 ₴










