
Тример бритва для стриження бороди, Електробритва для видалення волосся з тіла, Електрична бритва тример для бороди Xiaomi, UTI
3 316 ₴
1 658 ₴
- В наявності
- Код: 4399451
Тример бритва для стриження бороди, Електробритва для видалення волосся з тіла, Електрична бритва тример для бороди Xiaomi, UTI
Плавальна 3D-головка та самозаточувальні леза
обладнана трьома подвійними плавальними головками. Модель призначена для сухого гоління. Головка бритви плавно повторює контури обличчя, забезпечуючи гладке та чисте гоління. Леза бритви самозаточуються, а отже, не затуплюватимуться від використання.
Магнітне кріплення
Головка для гоління фіксується до корпусу бритви спеціальним магнітним кріпленням. З його допомогою тепер набагато простіше встановлювати та від'єднувати голівку для гоління, наприклад, щоб почистити після використання.
Ідеальна робота навіть на низькому заряді
Бритва отримала спеціальний захист від защемлення. Навіть за низького заряду акумулятора бритва працюватиме на звичної потужності, підтримуючи високу швидкість і крутний момент. Це допоможе уникнути застрягання волосся під час гоління й уникнути травм.
Автономність до 60 хвилин
акумулятор на 600 мА·год, повного заряду якого буде досить на 1 годину роботи. Заряджання здійснюється за допомогою кабелю Type-C. Повний цикл заряджання займає 1.5 години.
Особливості:
-
Плавальна 3D-головка та самозаточувальні леза
-
Ідеальна робота навіть на низькому заряді
-
Магнітне кріплення головки
-
Автономність до 60 хвилин
-
USB Type-C для заряджання
Характеристики:
-
Виробник: Xiaomi
-
Гоління: роторна
-
Тип гоління: сухе
-
Кількість головок для гоління: 3
-
Матеріал різальних головок: неіржавка сталь
-
Рівень шуму: 67 дБ
-
Потужність: 3 Вт
-
Ємність акумулятора: 600 мА·год
-
Час роботи: 60 хвилин
-
Час заряджання: 90 хвилин
-
Розмір: 158 х 60 x 32 мм
-
Колір: чорний
-
Вага: 128 г
Комплектація
-
Фірмове роздрібне паковання
-
Електробритва
-
Кабель USB Type-C
-
Щіточка для чищення
-
Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.128 кг |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Да |
| Можливість вологого гоління | Немає |
| Висота | 158 см |
| Глибина | 32 |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Код | 960259-Q105 |
| Кількість голівок для гоління | 3 |
| Плавальні головки для гоління | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип призначення | Тример бритва для стриження бороди, Електробритва для видалення волосся з тіла, Електрична бритва тример для бороди Xiaomi, UTI |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип електробритви | роторна |
| Тример | Немає |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 1 658 ₴










