
Професійний тример із насадками, Тример для стриження волосся й гоління, професійний тример для стриження, UTI
3 884 ₴
1 942 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8059393
Професійний тример із насадками, Тример для стриження волосся й гоління, професійний тример для стриження, UTI
Електричний тример для волосся IPX6 Водонепроникна машина для стриження Світлодіодний дисплей Чоловічий тример для волосся
Те, що ви отримуєте:
- 1 * машинка для стриження волосся
- 5 * насадки (3/4/7/10/16 мм)
- 1* захисний ковпачок
- 1 х USB-кабель для заряджання
- 1 * Інструкція з експлуатації
- 1* щітка для чищення
1. Світлодіодний дисплей: ця машинка для стриження волосся обладнана світлодіодним дисплеєм, який може зображати поточну висоту стриження та рівень заряду батареї, що спрощує розуміння використання і заряду, що залишився, а також робить його більш інтелектуальним.
2. Регульований конічний важіль: ця машинка для стриження волосся має регульований конічний важіль, який можна регулювати відповідно до різних стилів волосся й потреб, що робить процес стриження зручнішим і швидшим.
3. Конструкція леза R-типу: у цій машинці для стриження волосся використовується конструкція леза R-типу, яка точніше відповідає вигину голови та запобігає пошкодженню шкіри лезами, що робить процес стриження безпечнішим і комфортнішим.
4. Водонепроникний IPX6: можна використовувати в душі без ризику пошкодження, що робить його зручним варіантом для зайнятих людей, яким потрібне швидке стриження.
5. Дорожній блокування: ця машинка для стриження волосся обладнана функцією дорожнього блокування, яка зручна для зберігання і транспортування, гарантує, що вона не буде пошкоджена під час подорожі та зробить вашу поїздку безтурботнішою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Кількість насадок | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 200 хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970516-Q41 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Тип призначення | Професійний тример із насадками, Тример для стриження волосся й гоління, Професійний тример для стриження, UTI |
| Колір корпусу | Жовтий |
- Ціна: 1 942 ₴










