
Прилад для виявлення прихованого проведення в стіні, Кабель детектор, Детектор безконтактного виявлення прихованої проводини, UTI
4 920 ₴
2 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2717934
Прилад для виявлення прихованого проведення в стіні, Кабель детектор, Детектор безконтактного виявлення прихованої проводини, UTI
багатофункціональний детектор для виявлення металу (сталь, мідь), кабелю, дерева прихованого в стінах, стелях і підлогах. Детектор із легкістю виявляє приховані металеві труби, електропровід, шпильки, дерев'яні рами та інші предмети на глибині до 120 мм.
Використання цього приладу зробить свердління стін безпечним. Ви зможете побачити розташування об'єктів у стінах і знати, на якій глибині вони є.
Детектор має кілька режимів роботи:
- — режим виявлення сторонніх об'єктів: зазвичай належить до дерева, до 38 мм завглибшки.
- - Режим сканування металу: знаходить метал, як-от залізо, мідь і алюміній до 120 мм завглибшки.
- — режим сканування дроту змінного струму: підтримує пошук дроту під змінною напругою до 50 мм завглибшки.
Цей детектор має аудіо- та візуальну індикацію, яка дає змогу легко зробити напис під час перебування об'єкта. РК-екран легко читається й має підсвітку.
Характеристики:
- - виявлення чорних металів: до 120 мм завглибшки.
- - виявлення кольорових металів: до 100 мм завглибшки.
- - Виявлення змінної напруги: до 50 мм завглибшки.
- - виявлення деревини: до 38 мм.
- - екран: РК із підсвіткою.
- - Аудіо- та візуальна індикація: звуковий сигнал і легко читаний РК-дисплей.
- — автоматичне вимикання.
- - 4 режими роботи детектора: точне сканування, сканування металу, визначення глибини та сканування змінного струму.
- - Колір: чорний із синім.
- - Матеріал: метал + пластик.
- - розмір: 14.7 х 6.8 х 2,5 см.
- - Вага: 150 г
- - Живлення: батарея 6LR61/6F22 9 В тип "крона" (Купується окремо).
Комплектація: детектор, чохол для його зберігання, інструкція (рос.)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HANMATEK |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 147 мм |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Ширина | 68 мм |
| Глибина виявлення | |
| Максимальна глибина виявлення | 120 мм |
| Виявлення деревини | 38 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 50 мм |
| Виявлення кольорових металів | 100 мм |
| Виявлення чорних металів | 120 мм |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960465-Q1 |
| Тип призначення | Прилад для виявлення прихованого проведення в стіні, Кабель детектор, Детектор безконтактного виявлення прихованої проводини, UTI |
- Ціна: 2 460 ₴







